ایرج محمدی: بهار سال 97 ضبط سریال به پایان می رسد

تصويربرداری «پاهای بی قرار» در بيمارستان ادامه دارد

Bani Film - - تلویزیون -

تهیه کننده «پاهای بی قرار» گفت: امروز به یک بیمارستان در اطراف تهران منتقل میشویم، تصویربرداری در سایر لوکیشن ها نیز تا 15 روز آینده انجام می شود و در نهایت به یکی از شهرهای اطراف تهران خواهیم رفت و در این منطقه ضبط فصل دوم سریال به پایان می رسد.

ایرج محمدی تهیهکننده «پاهای بی قرار» در گفت و گو با میزان، درباره روند تولید این سریال گفت: تقریبا 25 درصد از کار انجام شده و ماه دوم تصویربرداری را به پایان رساندیم.

وی درباره لوکیشنهای این سریال اظهار کرد: در حال حاضر در یکی از مساجد جنوب شرقی تهران در حال فیلمبرداری هستیم و امروز به یک بیمارستان در اطراف تهران منتقل میشویم، فیلمبرداری در سایر لوکیشن ها نیز تا 15 روز آینده انجام می شود و در نهایت به یکی از شهرهای اطراف تهران خواهیم رفت و در این منطقه پایان فصل دوم سریال ضبط خواهد شد.

محمدی درباره حضور بازیگرانی که تاکنون مقابل دوربین رفتهاند بیان کرد: حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، سمیرا حسنپور، افسانه ناصری،علیرضا استادی، اصغر محبی، مهدی صباحی و سیروس همتی بخشی از بازیگرانی هستند که تاکنون جلوی دوربین رفتهاند.

این تهیه کننده درباره موضوع سریال تصریح کرد: قصه «پاهای بی قرار» از سال 57 تا ۴۶ روایت میشود و یک درام خانوادگی در بستر مسائل اجتماعی است.

محمدی درباره تعامل عوامل و فضای کار در این سریال اظهار کرد: منوچهر هادی هدایت پروژه را به ویژه در بخش هنری به خوبی هدایت می کند و همه عوامل باهم یکدل و صمیمی هستند و هماهنگی بسیاری در بین عوامل وجود دارد. وی خاطرنشان کرد: فروردین و اردیبهشت 97 تولید سریال به پایان می رسد و به رسانه ملی تحویل داده می شود.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.