تصویربرداری «بازی نقاب ها» در بندر ترکمن ادامه دارد

بابك انصاري به بازیگران سریال اضافه شد

Bani Film - - تلویزیون -

بابك انصاري به جمع بازیگران سریال «بازي نقاب ها» پیوست.

به گزارش باني فیلم، علي مهام تهیه کننده با اعالم این خبر افزود: گروه هم اکنون در منزل گوهرشاد با بازي آزیتا حاجیان در بندرترکمن مستقر هستند که در کنار او، بابک انصاري و سیما خضرآبادي نیز در این لوکیشن مقابل دوربین هستند.

وي همچنین ادامه داد: بابک انصاري 3-2 روزي است که به جمع ما پیوسته و در کنار بازیگران گرگاني و ترکمني مقابل دوربین رفته است.

ما در این لوکیشن یک هفته دیگر کار داریم و پس از آن به لوکیشن کارخانه گندم اطراف بندرترکمن مي رویم که چند بازیگر دیگر هم در این لوکیشن به ما اضافه خواهند شد.

وي عنوان کرد: «بازی نقاب ها» عنوان موقتی برای این سریال 0۴ قسمتی است که قطعا تغییر خواهد کرد. این مجموعه به قلم بهنام علیزاده به نگارش در آمده است و قرار است که روی آنتن شبکه دو برود. البته زمان پخش مشخصی نداریم. اما سریال در 0۴ قسمت 2۴ دقیقه ای تولید خواهد شد.

وی درباره لوکیشن های سریال نیز توضیح داد: 8 روز است که تصویربرداری را در بندرترکمن آغاز کرده ایم.

تمام لوکیشن های این مجموعه نیز شامل: بندرترکمن، گنبدکاووس، آق قال و گمیشان خواهد بود.

در مجموع 8 ماه تصویربرداری به طول خواهد انجامید و تمام داستان نیز در استان گلستان خواهد گذشت.

مهام درباره داستان سریال نیز عنوان کرد: «بازی نقاب ها» یک ملودرام عاشقانه است و از آنجایی که ترکمن ها را با عناصر اسب و گندم می شناسند، این چند عنصر در این سریال نمود پیدا کرده است. داستان سریال در رابطه با ترکمن هاست و اتفاقاتی که بین دو طایفه می افتد که سالها با هم کدورت دارند. فیلمنامه نویس برای به تصویر کشیدن آداب و سنن این منطقه سفر و تحقیقات بسیاری داشته است. یعنی حدود یک سال و نیم را صف نگارش فیلمنامه کرده است. چون بحث قومیت مطرح است که بسیار مهم است. ما در این سریال بین 50 تا 0۷ بازیگر داریم. از جمله: جعفر دهقان، آزیتا حاجیان، سیما خضرآبادی، منوچهر آذر، رزیتا غفاری، بابک انصاری، یلدا قشقایی، مهرداد ضیائی، فرهاد بشارتی و مهسا هاشمی.

وی در پایان هم گفت: استان گلستان زیبایی های بسیاری دارد که از این نظر ما می توانیم تصویر زیبایی از این استان را به مخاطبان سریال ارائه بدهیم.

«بازی نقاب ها» عنوان جدیدترین سریال شبکه دو است که به کارگردانی سیروس حسن پور و تهیه کنندگی علی مهام بزودی کلید می خورد.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.