تصويربرداري سريال «نزديكي هاي بهشت» از سر گرفته مي شود

پس از یك وقفه نسبتا طوالني

Bani Film - - تلویزیون -

تصویربرداری سریال «نزدیکی های بهشت» به کارگردانی حسن هدایت از روز پنجشنبه مجددا در لوکیشنی در بروجرد آغاز خواهد شد.

به گزارش بانی فیلم، حسن هدایت که پس از سال ها دوری از تلویزیون، اقدام به ساخت سریالی با عنوان «نزدیکی های بهشت» کرده بود، به دالیلی نامعلوم چند ماهی متوقف مانده بود. که البته بی ارتباط به مشکالت مالی نبود.

حسن هدایت کارگردان این مجموعه در گفت و گو با بانی فیلم عنوان کرد: باالخره مشکالت حل و قرار است که روز پنجشنبه کار را کلید بزنیم.

وی همچنین عنوان کرد: طبیعتا با شروع کار، بازیگران دیگري نیز به جمع ما مي پیوندند که در خبرهاي بعدي اعالم خواهیم کرد.

وي در پایان نیز گفت: ادامه تصویربرداري را از سکانس هاي استان لرستان پیگیري خواهیم کرد سپس به تهران مي آییم و تصویربرداري را در لوکیشن هاي مختلف ادامه۸ خواهیم داد.

«نزدیکی های بهشت» در تهران و بروجرد از اسفند سال گذشته مقابل دوربین رفته است و روایت همزمان زندگی سه خانواده است که با مشکالتی دست و پنجه نرم می کنند که در نهایت همه چیز ختم به خیر می شود. هدایت در جدیدترین ساخته اش به سراغ چالش ها و درگیری های امروزی زوج های جوان رفته است و آدم هایی که از این قضیه سواستفاده کرده و گره افکنی می کنند.

مجید سعیدی، کاظم هژیرآزاد، سیامک اطلسی، زهرا سعیدی، جمشید شامحمدی بازیگران اصلی این مجموعه ۳۱ قسمتی هستند که در کنار آنها تعدادی از بازیگران بومی استان لرستان هم ایفای نقش می کنند. سایر عوامل این مجموعه عبارت است از: نویسنده: حسن آهن چیان، کارگردان: حسن هدایت، تهیه کننده: محمد هاشمی گیالنه، دستیار کارگردان: ولی اویسی، مدیر تصویربرداری: فرهاد مافی، صدابردار: احمد کاشانی، طراح گریم: هاشم فغانی

حسن هدایت کارگردان مجموعه هایی چون «کاراگاه علوی» و «محاکمه» پس از سالها به سراغ ساخت سریال دیگری رفته است که به مشارکت استان لرستان ساخته می شود.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.