عذرا وکیلی: ضبط «سالم کوچولو» از سر گرفته شد

Bani Film - - تلویزیون -

عذرا وکیلی گوینده پیشکسوت برنامه «سالم کوچولو» درباره تولید مجدد این برنامه بیان کرد که ضبط آن را با تغییراتی در آیتم ها آغاز کرده اند.

عذرا وکیلی در گفتگو با مهر درباره ضبط دوباره برنامه «سالم کوچولو» که به علت ترکیب با برنامه ای دیگر مدتی متوقف شده بود، گفت: به تازگی ضبط این برنامه را شروع کرده ایم و همانطور که پیش از این بیان شده بود مدت برنامه هم کاهش یافته است.

وی ادامه داد: زمان برنامه به طور مستقل حدود ۵۱ دقیقه بود و اکنون که در یک برنامه دیگر ترکیب می شود باید حدود ۷ تا ۸ دقیقه باشد. البته با این زمان بندی برنامه را نمی توان به شیوه گذشته روی آنتن برد چون در برنامه خردسال ابتدا باید حدود ۲ تا ۳ دقیقه ذهن کودک را آماده کرد اما ما این زمان را نداریم بنابراین من فکر کردم برنامه را در چند آیتم پخش کنیم.

وکیلی با اشاره به این آیتم ها و توضیح آنها اظهار کرد: ما در یک آیتم از بزرگترها درخواست می کنیم که با ما تماس بگیرند و تولد فرزندانشان را اعالم کنند و ما هر ماه یک بار به همه متولدان آن ماه می پردازیم و تولدشان را به نوعی جشن می گیریم و همچنین هر روز صدای پدر و مادرها را طی تماس های تلفنی با برنامه می شنویم. آیتم دیگری داریم که پدر و مادرها تماس می گیرند و از ویژگی های فرزند خوب می گویند و خود کودکان هم طی ارتباط کوتاهی مهارت هایی را که بلد هستند، توضیح می دهند.

این گوینده و برنامهساز پیشکسوت با اشاره به تغییرات ساختاری در برنامه «سالم کوچولو» یادآور شد: ما سعی می کنیم حضور کودکان به صورت تلفنی باشد و حضور استودیویی نداریم. از طرف دیگر در این برنامه می خواهیم گزارشگران افتخاری داشته باشیم و به کم توانان جسمی و نابینایان توجه کنیم. فکر می کنم با این برنامه ارتباط نزدیک تری با خانواده ها پیدا می کنیم و شاید خوب باشد که وقت آن از ۷ تا ۸ دقیقه بیشتر شود.

وکیلی در پایان درباره زمان پخش برنامه عنوان کرد: ما فعال در حال ضبط هستیم و ممکن است بعد از اربعین پخش شود. درحال حاضر باید تست کنیم تا ببینیم برنامه چگونه باید باشد.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.