تفاهمنامه همکاری جشنواره فیلمهای ورزشی و شبکه به سیما منعقد شد

Bani Film - - سینمـا -

جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی به دبیری سیدمجتبی علوی و اپراتور ipTv به سیما به مدیریت محمد لهراسبی نژاد با هدف پوشش رویدادهای مرتبط با این جشنواره و فعالیت های آن تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

به گزارش رسیده ،به سیما که به عنوان اپراتور تلویزیون تعاملي به شکل انحصاری با ساخت و پخش برنامه «رادیکال نود» به پوشش ویژه مسابقات و حواشی لیگ برتر فوتبال ایران می پردازد با امضای یک تفاهمنامه، یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی را تحت پوشش رسانه ای خود قرار می دهد. این رسانه با هدف تأمین بستری مطمئن و بهروز پا به عرصهای گذاشته است که با استفاده از فناوری ipTV شرایط در اختیار گذاشتن خدمات رسانهای متنوعی را برای عموم مردم کشور فراهم کرده است.

جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم های ورزشی (FICTS) است که به عنوان مرحله مقدماتی جشنواره فیلم های ورزشی به شمار می آید و وظیفه انتخاب تولیدات و آثار فیلمسازی ورزشی در ایران و کشورهای غرب آسیا و آسیای میانه را برعهده دارد و یکی از مقرهای 16 گانه جهان محسوب می شود.عالقه مندان جهت شرکت در یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران و چهارمین جشنواره عکس ورزشی می توانند تا ۵۲ آبان ماه با مراجعه به سایت جشنواره نسبت به ثبت نام و ارسال آثار خود اقدام کنند.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.