صدیق و ضرابی به «زندگی ازنو» پیوستند

تصویربرداری در استان گیالن ادامه دارد

Bani Film - - تلویزیون -

امیرحسین صدیق و مرتضی ضرابی به جمع بازیگران «زندگی از نو» اضافه شدند.

به گزارش بانی فیلم، تصویربرداری سریال «زندگی از نو» به تهیهکنندگی مهدی شفیعی و کارگردانی علی محمد قاسمی در حالی در استان گیالن پیگیری میشود که به تازگی بازیگران جدیدی به این سریال اضافه شدند.

امیرحسن صدیق و مرتضی ضرابی از بازیگرانی هستند که به تازگی مقابل دوربین این سریال رفتهاند.

بخشی از لوکیشن اصلی این سریال دکورسازی شده و بخش دیگری از همان خانههای قدیمی استفاده شده است.

خیام وقار کاشانی، ژیال آل رشاد، مینا جعفر زاده، حدیث نیکرو، علی انصاریان، کمند امیرسلیمانی، اکبر معززی، حسن رستمانی، مجید پتکی، حمید رضا سنگین، از بازیگران اصلی این سریال هستند و قرار است بازیگران جدیدی نیز به فراخور قصه در این سریال حضور پیدا کنند.

این سریال داستانی درباره محیط زیست، مسئله توریست، زندگی در جنگل و ... دارد و در کل مجموعه داستان ایجاب میکند تا قصه در شمال کشور و در یک کمپ روایت شود.

بازیگران محلی و بومی در این سریال لهجه دارند و مابقی بازیگران لهجه ندارند، اما این احتمال وجود دارد تا بازیگران مهمان نیز لهجه داشته باشند. همچنین تصویربرداری تا روزهای پایانی در شمال کشور ادامه دارد.

از دیگر عوامل این سریال میتوان به تصویربردار: محمد رسولی، طراح صحنه: هومن معصومی، چهره پرداز: علیرضا خورشید، صدابردار: مهرداد دادگری، برنامه ریز و دستیار کارگردان: مهرداد یزدانی، مدیر تولید: آندرانیک خچومیان اشاره کرد.

«زندگی از نو» برای گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما تولید میشود.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.