نخستین حضور مشترک عبدی و فخیم زاده در «سوءتفاهم»

فیلمبرداری فیلم جدید احمدرضا معتمدی بزودی به پایان می رسد

Bani Film - - تلویزیون -

مهدی فخیم زاده در روزهای پایانی فیلمبرداری فیلم سینمایی «سوءتفاهم» به این پروژه پیوست.

به گزارش بانی فیلم، با اضافه شدن مهدی فخیم زاده به گروه بازیگران فیلم سینمایی «سوءتفاهم» اثر جدید احمدرضا معتمدی، فیلمبرداری این فیلم هم اکنون وارد روزهای پایانی خود شده است.

فخیم زاده با انجام تست گریم نهایی به تازگی همراه با اکبر عبدی، دیگر بازیگر اصلی پروژه مقابل دوربین رفته است. نکته جالب اینکه این دو بازیگر برای اولین بار در تاریخ سینما در یک قاب مقابل یکدیگر قرار گرفته اند.

فیلمبرداری «سوءتفاهم» به طور کامل در تهران انجام می شود و فیلم در مجموع تنها دو لوکیشن اصلی دارد.

یک مرکز تجاری در جنوب بازار تهران و یک خانه قدیمی در خیابان طالقانی دو لوکیشن اصلی این فیلم است. در حال حاضر نیز سازندگان مشغول فیلمبرداری سکانس های پایانی فیلمبرداری در لوکیشن خیابان طالقانی هستند.

همزمان با فیلمبرداری، تدوین این فیلم هم اکنون توسط نازنین مفخم در حال انجام است. صداگذاری و میکس «سوءتفاهم» نیز توسط پرویز آبنار در حال انجام است.

به تازگی نیز نسخه ای از ساخته جدید معتمدی به دبیرخانه جشنواره فجر ارائه شده است.

مریال زارعی، پژمان جمشیدی، هانیه توسلی، کامبیز دیرباز، اکبر عبدی، مهدی فخیم زاده بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

داستان «سوءتفاهم» ماجرای یک گروگانگیری است که همه چیز در متن واقعیت پیش می رود، اما با گذشت زمان این شبهه پیش می آید که این حادثه بیشتر شبیه یک «سوءتفاهم» یا توهم است. و اما در متن توهم هنوز عناصری از واقعیت به چشم می آید. همزمان با گسترش این ابهام، ماجرای گروگانگیری نیز به پیش می رود و... .

«راه رفتن روی سیم» دیگر فیلم احمدرضا معتمدی که پاییز سال گذشته با بازی حامد کمیلی، احمد مهران فر، اندیشه فوالدوند، سیدمهرداد ضیایی و هومن برق نورد در تهران مقابل دوربین رفت نیز هم اکنون آماده نمایش شده و بزودی روی پرده سینماها خواهد رفت.

این کارگردان همچنین ساخت فیلم های سینمایی «آلزایمر»، «قاعده بازي»، «دیوانه اي از قفس پرید»، «زشت و زیبا» و «هبوط» را در کارنامه خود دارد.

اسامی کامل عوامل اصلی پشت دوربین «سوءتفاهم» عبارتند از: نویسنده و کارگردان: احمدرضا معتمدی، تهیه کننده: جلیل شعبانی، مدیر فیلمبرداری: پیمان شادمانفر، طراح صحنه: کیوان مقدم، طراح چهره پردازی: مهرداد میرکیانی، صدابردار: مهران ملکوتی، طراح لباس: سارا سمیعی، تدوین: نازنین مفخم، صداگذاری و میکس: پرویز آبنار، مدیر تولید: پیمان جعفری، دستیار و برنامه ریز: حسین فالح، عکاس: نادر فوقانی، دستیار تولید: سهراب دادگستر، مدیر تدارکات: عطاا... مقدسی، فیلمبردار پشت صحنه: محمود نجفی و مشاور رسانه ای: علی سعد.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.