پخش مستند «دست های كمک رسان» در پرس تی وی

Bani Film - - تلویزیون -

مستند «دست های كمك رسان» ‪)Helping Hands(‬ با هدف به تصویر كشیدن حضور پرشور و همدردی نیروهای كمك رسان در بخش های مختلف كشور در كنار مردم مناطق زلزله زده سرپل ذهاب در شبكه پرس تی وی در حال تولید است.

به گزارش رسيده، محمد تراب زاده تهيه كننده و كارگردان اين مستند ضمن بيان اين مطلب گفت: مستند داستان محور «دست های كمك رسان» فعاليت نهادهای مختلف كمك رسانی از جمله هالل احمر، ارتش، قرارگاه خاتم االنبياء(ص)، نيروهای مردمی و NGOها را در شرايط بحرانی زلزله سرپل ذهاب به تصوير می كشد.

وی افزود: در اين مستند با يك نفر از نهادهای ياد شده همراه می شويم و به روايت حضور آنها در بين مردم، شكل گيری ارتباطات انسانی و عاطفی با مردم زلزله زده و فعاليت های متنوع در راستای كاهش غم و اندوه ناشی از بحران زلزله می پردازيم و از سوی ديگر برخورد مردم با اين نيروهای ياريگر و تاثير و تاثر دو سوی اين روابط انسانی را به مخاطب نشان می دهيم.

تراب زاده كه تدوين اين اثر مستند 50 دقيقه ای را نيز بر عهده دارد، اظهار كرد: توليد مستند «دست های كمك رسان» از اوايل آذر ماه در مناطق زلزله سرپل ذهاب آغاز شده و اكنون مراحل پايانی تدوين را سپری می كند و به زودی برای پخش از شبكه پرس تی وی آماده خواهد شد.

كيانوش الطافی (تصويربردار)، فرشته احمدلو (مدير توليد)، سيد جواد موسوی (صدابردار و دستيار تصوير)، الهام بختياری (گرافيست) و رضا زاهدی (حمل و نقل) از جمله عوامل تهيه و توليد مستند «دست های كمك رسان» هستند.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.