فیلمبرداری از دهم بهمن ماه آغاز می شود حضور بهرام رادان و مهناز افشار در فیلم جدید جیرانی

Bani Film - - تلویزیون -

کارگردان «خفگی» بزودی فیلمبرداری فیلم جدید خود را آغاز می کند.

به گزارش بانی فیلم، فریدون جیرانی که از ماه گذشته پیش تولید فیلم جدید خود را در سکوت خبری آغاز کرده اما به دلیل کناره گیری سرمایه گذار، تولید فیلم متوقف شده بود، به تازگی و احتماال با یافتن سرمایه گذار جدید با برخی از بازیگران و عوامل پشت دوربین به توافق نهایی رسیده است. این کارگردان قصد دارد با انتخاب کامل گروه بازیگران، فیلمبرداری این فیلم را از دهم بهمن ماه در تهران آغاز کند. تاکنون حضور بهرام رادان و مهناز افشار در این فیلم قطعی شده است. رادان برای اولین بار با جیرانی همکاری مشترک را در یک پروژه سینمایی تجربه می کند. افشار نیز پیش از این در دو فیلم «ساالد فصل» و «قصه پریا» با این کارگردان همکاری داشته است.

براساس شنیده های خبرنگار ما، گروه تولید این فیلم پیش تر با نوید محمدزاده نیز مذاکراتی داشتند که گویا به دلیل مشغله کاری این بازیگر حضور وی در نهایت منتفی شده است. آنا نعمتی هم دیگر بازیگری است که از ابتدا قرار بود در این پروژه حضور داشته باشد که گویا دیگر در فیلم حضور نخواهد داشت. این فیلم چند بازیگر دیگر نیز دارد که بزودی به پروژه اضافه خواهند شد. الزم به ذکر است که جیرانی چندی پیش برای فراهم کردن سرمایه ساخت فیلم جدیدش با چند سرمایه گذار رایزنی هایی داشت و حتی برای جذب بودجه اولیه به کشور تایلند نیز سفر کرده بود که پس از کناره گیری یکی از سرمایه گذاران این فیلم که قرار بود ۰۵ درصد هزینه پروژه را تأمین مالی کند، این کارگردان توانست با چند سرمایه گذار دیگر به توافق رسید و در نهایت آنها را برای مشارکت در این فیلم مجاب کرد.

«خفگی» آخرین ساخته سینمایی فریدون جیرانی محسوب می شود که با تبلیغات محیطی فراوان و صرف هزینه های زیاد، به فروشی حدود چهار میلیارد تومان رسید.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.