پایان ساخت موسیقی «امپراطور جهنم»

Bani Film - - تلویزیون -

محمدرضا علیقلی آهنگسازی «امپراطور جهنم» را به پایان رساند. به گزارش رسیده، ساخت موسیقی امپراطور جهنم که در بخش مسابقه جشنواره سی و ششم فیلم فجر حضور دارد، به پایان رسید .

محمدرضا علیقلی با اعالم این خبر گفت :همان امضایی که اصوال در همه کارهای قبلی من بوده در این فیلم نیز وجود دارد؛ با این تفاوت که فضای اکشن و هیجانی فیلم باعث شده تا حد زیادی موسیقی آن هم به همان سمت برود .

علیقلی همچنین گفت: به نظرم موسیقی امپراطور جهنم یک اتفاق نو است که در کنار کارهای قبلی من قرار میگیرد. با اینکه از سال گذشته برای موسیقی این کار با من صحبت شده بود، اما به دلیل تاخیرهایی که در اکران آن افتاد ، این کار صورت نگرفت و در نهایت امسال و از ٤ ماه پیش ساخت موسیقی آن را آغاز کردم که هم اکنون تمام شده است .

علیقلی برنده ٤ سیمرغ بهترین آهنگساز در دوره های جشنواره فیلم فجر است که آخرین بار و در اتفاقی بی سابقه سیمرغ بلورین بهترین آهنگساز را همزمان برای دو فیلم «دختر» و «امکان مینا» در جشنواره سی و چهارم فجر دریافت کرد . امپراطور جهنم تازه ترین اثر موسیقایی این هنرمند است. فیلمی که به تهیه کنندگی محمد خزایی و کارگردانی پرویز شیخ طادی ساخته شده است.

امپراطور جهنم با پژوهش و مستنداتی که طی ٤ سال انجام شده است به پشت پرده ی گروهک تروریستی داعش میپردازد و در این میان به نقش مهم آل سعود اشاره مي کند.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.