توره: آگوئرو از بهترين مهاجمان دنيا است

Iran Varzeshi - - ورزش جهــــان -

يحيــي توره به تمجيــد از مهاجم آرژانتيني منچسترســيتي پرداخت. ســرخيو آگوئرو در ميانههاي فصل جايگاه اصلي خــود را در تركيب اصلي تيمش از دســت داد و نيمكتنشين شــد ولي با توجه به مصدوميت گابريل ژسوس، بار ديگر به تركيب ثابت تيمش برگشت و نمايش خوبي نيز از خود نشــان داد. يحيي توره با تمجيد از او گفت: «سرخيو الان در بهترين دوران خود قرار دارد و نيمكتنشــيني تاثيري در روحيه او نداشته است. او بازيكن مهمي براي ما بوده است و هميشه با گلهايش به تيم كمك كرده تا بهترين نتيجه ممكن را بگيرد. مردم هميشه ميگفتند كه كار آگوئرو به پايان رسيده و او ديگر نميتواند مثل گذشته باشد ولي او هفته به هفته براي تيمش بازي ميكند و اين خيلي خوب است.»

توره در ادامه گفت: «ســرخيو نشــان داده اســت كه يكــي از بهترين مهاجمان جهان است. او يكي از مهاجماني است كه كنترل او براي مدافعان حريف بســيار سخت است. ســرخيو قد كوتاه و پاهاي بلندي دارد و همين باعث ميشود تا خيلي سخت بتوان او را كنترل كرد.»

ســرخيو آگوئرو اين فصل در 31 بازي براي سيتي موفق شده است 23 گل به ثمر برساند و همين عملكرد خوب باعث شده است تا سيتي در 3 جام براي رســيدن به قهرماني به رقابت بپردازد. او در بازي برابر موناكو در ليگ قهرمانان درخشيد و اخيرا در بازي برابر ساندرلند نيز گل زد.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.