ليست خريد سرخابيها براي نيمفصل اعلام شد

Jahan e-Sanat - - صفحه اول -

پرسپوليس اعلام كرد كه برانكو ايوانكوويچ چهار بازيكن يعني سروش رفيعي، شجاع خليلزاده، شايان مصلح و ايگور پراهيچ را در ليست خريدهاي نيمفصل دوم اين باشگاه قرار داده است.

پندار خمارلو توضيحاتي را در رابطه با جذب سروش رفيعي، شجاع خليلزاده، شايان مصلح و ايگور پراهيچ ارائه كرد. مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس با تاييد حضور اين چهار بازيكن در ليست برانكو ايوانكوويچ، گفت: اين ليست مورد تاييد برانكو است. باشگاه در تلاش است مانند فصول اخير طبق ليست سرمربي بازيكن بگيرد اما نقل و انتقالات در نيمفصل شرايط خاص خود را دارد و اكثر بازيكنان با باشگاههايشان تحت قرارداد هستند.

خمارل �و اف �زود: در ح �ال حاضر غير از س �روش رفيعي كه پ �س از ديدار تراكتورس �ازي در جام حذفي بازيكن آزاد محس �وب ميشود، ساير بازيكنان تحت قرارداد با باشگاههايش �ان هس �تند و ما هم به برانكو اعلام كرديم شايد باش �گاهي با جدايي بازيكنش موافقت نكند و به همين خاطر ليست دومي را در نظر داشته باشد.

فهرس �ت خريد استقلال و پرسپوليس رسما اعلام شد و در ميان آنها باشگاه اس �تقلال خواهان به خدمت گرفتن ايمان مبعلي از نفت شده و پرسپوليس هم ايگور پراهيچ را ميخواهد. هر دو اين بازيكنان با نفت قرارداد دارند و براي جدايي نياز به رضايتنامه دارند اما باشگاه نفت با اين انتقال مخالف است.

رحيم زهيوي، مهاجم استقلال خوزستان ديروز در باشگاه استقلال حاضر شد و پس از صحبت با سيدرضا افتخاري، آمادگي خود را براي حضور در استقلال اعلام كرد. زهيوي بعد از گفتوگو با محمد خرمگاه مربي و افتخاري مديرعامل استقلال تهران، اين باشگاه را ترك كرد.

توافق نهايي زهيوي با اس �تقلال تهران منوط به دريافت رضايتنامه از باشگاه استقلال خوزستان است.

از طرفي سجاد شهباززاده بعد از پايان نيمفصل اول سوپرليگ تركيه و به ثمر رساندن يك گل در آخرين بازي نيمفصل در بازي گالاتاسراي هماكنون به تهران سفر كرده است تا تعطيلات نيمفصل را در كشورش پشت سر بگذارد. اين در حالي است كه پيش از اين گفته ميشد منصوريان براي مذاكره با شهباززاده راهي تركيه شده است. مسوولان استقلال قصد دارند براي نيمفصل دوم مهاجم فصل گذشته خود را به تيمشان برگردانند اما آنچه واضح است اين است كه اين انتقال به راحتي انجام نخواهد شد.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.