رونالدو اميد بايرن را در مونيخ نااميد كرد

Jahan e-Sanat - - News -

رئالمادريد در شب درخشش رونالدو مقابل بايرن 10 نفره به پيروزي ارزشمند رسيد و اتلتيكو با حداقل گل بر نماينده انگليس غلبه كرد. در چارچوب مرحله يكچهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا و در ديدارهاي رفت از ساعت 23:15 بايرن مونيخ در آليانس آرهنا به مصاف رئالمادريد و اتلتيكومادريد در ويسنه كالدرون به مصاف لستر سيتي رفت.

رئالمادريد و بايرن در 20 دقيقه اول به محك زدن يكديگر پرداختند و در ادامه بايرن با ضربه سر محكم و غيرقابل مهار ويدال به گل اول رسيد و پيش افتاد در ادامه داور روي يك صحنه مش//كوك براي بايرن پنالتي گرفت كه ويدال توپ را به باالي دروازه زد تا نيمه اول با برتري شاگردان آنچلوتي خاتمه يابد.

در نيمه دوم رئال بازي را بهتر آغاز كرد و در دقيقه 47 رونالدو طلسم گل نزدنهاي خود در ليگ قهرمانان را شكست و گل مساوي را به ثمر رساند. در ادامه مارتينز مدافع مياني بايرن روي دو خطاي متوالي و دو كارت زرد اخراج شد تا رئال حاكم بازي شود و توسط رونالدو به گل برتري برسد.

آرتور ويدال 25 براي بايرن و براي رئال رونالدو دو گل در دقايق 47 و 77 گلزني كرد. رونالدو با دو گلي كه به ثمر رساند به ركورد 100 گل در ليگ قهرمانان رسيد. ويدال در دقيقه 45 پنالتي مشكوك مونيخ را به باالي دروازه زد. مارتينز بازيكن بايرن در دقيقه 61 با دريافت كارت زرد دوم از بازي اخراج شد. اتلتيكومادريديك-لسترسيتيصفر در ديگر ديدار چهارشنبه شب گذشته اتلتيكو مادريد در ديداري كه بهتر از نماينده انگليس بود با حداقل گل و با درخشش گريژمان به برتري رسيد تا با خيال راحتتري راهي كينگپاور شود. براي نماينده اسپانيا گريژمان 28 از روي نقطه پنالتي گلزني كردند. بازيهاي برگشت اين هفته در برنابئو و كينگپاور برگزار خواهد شد.

موناكو در ادامه نتايج درخشانش در اين فصل از رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا برابر دورتموند پيروز شد. ديدار رفت تيمهاي فوتبال دورتموند و موناكو در مرحله يكچهارم نهايي رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب گذشته برگزار شد كه در پايان تيم موناكو سه بر دو ميزبان خود را شكست داد.

در اين بازي كيليان ام باپه 19) و (79 و اس//ون بندر -35) گل به خودي( براي تيم موناكو گلزني كردند. گلهاي تيم دورتموند را نيز عثمان دمبله (57) و شين جي كاگاوا (84) به ثمر رساندند. تيم موناكو در دقيقه 17 يك ضربه پنالتي را توسط فابيانو از دست داد. جدال دو تيم قرار بود سهشنبه شب گذشته برگزار شود كه انفجار يك نارنجك در نزديكي اتوبوس حامل تيم دورتموند باعث تعويق آن شده بود.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.