سردار آزمون در فهرست برندن راجرز

Jahan e-Sanat - - News -

روزنامه سان مدعی شد در صورت جدایی موسی دمبله از سلتیک، این باشگاه به دنبال جذب سردار آزمون، مسی ایران خواهد بود. روسا و کادر فنی باشگاه امیدوارند بتوانند موسی دمبله، بهترین گلزن فصل این تیم را حفظ کنند. آث میالن قصد دارد دمبله را به خط حمله خود اضافه کند و پیشنهاد خوبی نیز به این تیم ارائه کرده است. طبق بررسی روزنامه سان، سردار آزمون 22 ساله پس از فصل فوق العادهای که با روستوف پشت سر گذاشت، جانشین احتمالی دمبله خواهد بود.

برندن راجرز، سرمربی سلتیک در زمان حضورش در لیورپول آزمون را زیر نظر داشته و ستاره ایرانی، توجهات بسیاری را در سراسر اروپا به خود جلب کرده است. او این فصل 12 گل به ثمر رسانده که گلزنی مقابل بایرن مونیخ و اتلتیکومادرید نیز شامل آن میشود. آزمون همچنین به ابراهیموویچ ایران نیز شهرت دارد و تنها یک سال از قراردادش باقی مانده و با درخششی که در این مدت داشته، تیمهای اورتون، ویارئال، التزیو و چندین تیم روسی نیز به دنبال جذبش هستند. با این حال او اخیرا اعالم کرده تا وقتی از فیکس بودنش در تیمی مطمئن نباشد، پیشنهادش را قبول نخواهد کرد همانطور که در ژانویه پیشنهاد لیورپول را رد کرد.

آزمون گفته بود: فکر نمیکنم زمان مناسبی برای جدایی باشد. شاید چند بازی برای لیورپول بازی میکردم ولی بیشتر زمان را روی نیمکت مینشستم. دوست دارم به یک باش//گاه بزرگ بروم و پیش//رفت کنم ولی باید در انتخابم دقیق باشم. مطمئنم که در آینده یک باشگاه اروپایی مناسب پیدا خواهم کرد.

او در رده ملی نیز عملکرد فوقالعادهای داشته و در 24 بازی برای تیم ملی ایران، 16 گل به ثمر رسانده است. با این حال راجرز تالش زیادی برای حفظ دمبله انجام داده و بعید است پیش از دیدار پلیآف چمپیونزلیگ، سلتیک، آزمون را به فروش برساند. با این حال راجرز گزینههای جانشینی او را به دقت زیر نظر دارد.

طبق ادعای ساناس//پورت، چندین استعدادیاب از تیمهای مختلف اروپا، روز پنجش//نبه دیدار تیم ملی فرانس//ه و کامرون در رده زیر 23 سال را برای تماشای بازی دمبله از نزدیک مش//اهده خواهند کرد. مارس//ی، پاریسنژرمن، لیورپول، منچستریونایتد ...و حضور خواهند داشت و دمبله نیز سعی دارد بهترین عملکردش را در آن دیدار داشته باشد.

با این حال میالن مدتهاس//ت که به دنبال اوس//ت و با حضور مالکان چینی، پیشنهاد بسیار خوبی نیز ارائه کرده است. حال باید دید که انتقال دمبله به کجا خواهد رسید زیرا سرنوشت حضور آزمون در سلتیک به انتقال یا عدم انتقال موسی دمبله گره خورده است.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.