پیروزی بزرگ ایران برابر لهستان

Jahan e-Sanat - - News -

تیم ملی والیبال ایران که دو دیدار نخست خود در هفته اول لیگ جهانی را به ایتالیا و برزیل واگذار کرده بود در سومین بازی دست به کار بزرگی زد و لهستان را شکست داد.

هفته نخس//ت بیستوهشتمین دوره رقابتهای لیگ جهانی والیبال شامگاه یکشنبه گذشته با برگزاری دیدار تیمهای ایران و لهستان پیگیری شد که در پایان این دیدار ملیپوشان کشورمان سه بر یک به برتری رسیدند. ایران این دیدار را با نتایج 18 بر ‪25 52،‬ بر ‪25 32،‬ بر 23 و 25 بر 22 به پایان برد.

این دیدار به میزبانی ش//هر پیزارو ایتالیا در حالی آغاز ش//د که تیم ملی ایران سعید معروف، کاپیتان خود را به علت بیماری در اختیار نداشت و قبل از این هم محمد موسوی نتوانسته بود تیم ملی را در سفر به ایتالیا همراهی کند. با این شرایط کوالکوویچ تیم ملی را با ترکیبی متفاوت به میدان فرستاد.

س//ت اول برای ایران خوب پیش نرفت و لهستان که موفق شده بود تیمهای بزرگی چون ایتالیا و برزیل را شکست دهد، ست اول را با اقتدار به پایان برد اما در

ادامه شرایط فرق کرد و این تیم ایران بود که نبض بازی را در اختیار گرفت.

ملیپوشان ایران در سه ست بعدی نمایش فوقالعادهای داشتند و جوانانی که کوالکوویچ به میدان فرستاد بود توانستند به خوبی در دریافتها و سرویسها عمل کنند و در پایان سه بر یک تیم پرقدرت لهستان را شکست دهند.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.