تولید اولین گوشی جهان با اسکنر اثر انگشت روی صفحه نمایشگر

Jahan e-Sanat - - News -

مهر- امروزه بس//یاری از گوش//یهای هوشمند مجهز به حسگر اثر انگش//ت در پایین صفحه نمایشگر و زیر قاب هستند اما برای اولین بار گوشی جدیدی تولید شده که حسگر اثر انگشت آن در زیر خود صفحه نمایشگر نصب شده است.

به گزارش دیجیتال ترندز، در حالی که مدتهاست شایعاتی در مورد تالش اپل و سامسونگ برای دستیابی به این فناوری وجود دارد، شرکت Vivo گوشی جدیدی با این قابلیت تولید کرده است.

به تازگی ویدئویی از تولید گوشی هوشمند جدید شرکت چینی Vivo در اینترنت منتشر شده که نشان میدهد کاربران برای بازکردن قفل گوشی انگشت خود را روی خود نمایشگر قرار میدهند و از این طریق اثرانگشت آنها شناسایی و گوشی باز میشود.

Vivo قصد دارد این گوش//ی را ظرف چند ماه آینده روانه بازار کند لذا گوشی یاد شده زودتر از آیفون جدید که در پاییز عرضه میشود در دسترس عالقهمندان قرار میگیرد.

شرکت Vivo سال گذشته هم گوشی موسوم به X3 تولید کرده بود که در آن زمان باریکترین تلفنهمراه دنیا لقب گرفت. ضخامت گوشی یاد شده تنها 5/75 میلیمتر بود. گوشی ‪5 XPlay‬ هم که در نوامبر گذشته توس//ط شرکت مذکور تولید شد، یکی از اولین گوشیهای دنیا بود که دارای شش گیگابایت رم بود.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.