پیروزی روسیه مقابل نیوزیلند

Jahan e-Sanat - - News -

تیم ملی فوتبال روسیه در دیدار افتتاحیه جام کنفدراسیونها توانست نیوزیلند را با دو گل شکست دهد. جام کنفدراسیونها که یک سال قبل از شروع جام جهانی در کشور روسیه آغاز شد، دو تیم روسیه میزبان و نیوزیلند نماینده قاره اقیانوسیه برابر هم به میدان رفتند که این بازی با برتری دو بر صفر روسها به پایان رسید.

در نیمه نخست اسکوپال به اشتباه دروازه خودی را گشود و در نیمه دوم نیز اسمولوف توانست در دقیقه 69 گل دوم را به ثمر برساند تا این دیدار با برتری روسها تمام شود. سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر نیوزیلند راضی است و آنها را شایسته پیروزی دانست.

طبیعی است که استانیسالو چرچسوف از عملکرد شاگردانش در این دیدار راضی باشد. سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه که تیمش میزبان این بازیهاست، در نشست خبری بعد از بازی به ستایش عملکرد شاگردانش پرداخت و آنها را شایسته پیروزی دانست. او گفت: همیشه بازی نخست سخت است و بازیکنان از شرایط ایدهآل خود دور هستند. خوشبختانه مهم، کسب پیروزی بود که توانستیم به آن دست پیدا کنیم. امیدوارم در دیدارهای آینده هم عملکرد خوبی از خود نشان دهیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه در پایان خاطرنشان کرد: نتیجه خوبی به دست آوردیم. دو گل به ثمر رساندیم و دروازه خود را بسته نگه داشتیم. بر این باور هستم که بازی خوبی به نمایش گذاشتیم. از این پیروزی خوشحالم. شایسته کسب آن بودیم. نهایت تالشمان را به کار میگیریم که هواداران خود را شاد کنیم.

رییسجمهور روسیه انتظارات خود از جام کنفدارسیونها را بازگو کرد. والدیمیر پوتین گفت: فوتبال باید کش//ورها و قارهها را متحد کند و باعث ترویج ارزشهای صادقانه، بازی زیبا وعادالنه باشد.

وی افزود: مسابقات فوتبال میتواند تحکیمبخش اراده و ایمان و الهامبخش نسل جوان باشد، همانا در زمین فوتبال است که تا آخرین دقیقه، مبارزه آشتیناپذیر، صادقانه و عادالنه ادامه خواهد داشت. جیانی اینفانتینو، رییس فیفا نیز استادیومهای روسیه را برای برگزاری مسابقات جام کنفدراسیونها عالی ارزیابی کرد.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.