صعود اميدهاي واليبال ايران با پيروزي بر پاكستان

Jahan e-Sanat - - NEWS -

ايسنا- تيم ملي اميد ايران موفق شد در دومين ديدار خود در رقابتهاي قهرماني واليبال مردان آسيا 2017 با نتيجه سه بر صفر تيم پاكستان را شكست دهد.در ادامه نوزدهمين دوره رقابتهاي واليبال قهرماني مردان آسيا كه با حضور 16 تيم برتر آسيا در قالب چهار گروه چهار تيمي برگزار ميشود، تيم ملي زير32 سال ايران موفق شد در دومين ديدار خود از دور گروهي با نتيجه سه بر صفر تيم ملي پاكستان را از پيشرو بردارد.

تيم ملي اميد ايران با كسب دومين پيروزي خود مجموع امتيازاتش را به عدد شش رساند و به همراه چينتايپه به مرحله حذفي راه يافت. س//تهاي اين بازي با نتايج ‪25 -23‬ ، ‪25 -22‬ و 14 بر 25 به س//ود ش//اگردان خوآن سيچلو به پايان رسيد. تيم ملي واليبال اميد ايران كه بنا به تصميم فدراسيون واليبال در مسابقات قهرماني واليبال مردان آسيا ش//ركت كرده است، دوشنبه گذشته در نخستين ديدار خود نيز سه بر صفر عراق را شكست داده بود.

در ديگر بازي گروه B تيم چينتايپه موفق شد سه بر صفر تيم ملي واليبال عراق را شكست دهد و به همراه ايران به مرحله حذفي راه يابد. ستهاياينبازيبانتايج62-42،52-12 و52 بر22 بهسودچينتايپه به پايان رسيد. در نخستين بازي صبح ديروز و از گروهD تيم استراليا موفق شد در يك بازي نزديك سه بر دو تيم تايلند را شكست دهد.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.