سومین برد پرسپولیس در شب شکستن طلسم طارمی

Jahan e-Sanat - - News -

شاگردان برانکو ایوانکوویچ سومین دیدار خود در هفدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر را با برتری برابر نفت تهران پشت سر گذاشتند تا سومین برد فصل را برای خود ثبت کنند. به گزارش مهر، دیدار تیمهای فوتبال نفت تهران و پرسپولیس در هفته سوم هفدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر پنجشنبهشب گذشته در ورزشگاه تختی تهران آغاز شد که این بازی با برتری سه بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

نفتیها هم هر چند دیر تمرینات جدی خود را آغاز کردند اما در نیمه اول نمایش خوبی داشتند و چند موقعیت خوب را هم روی دروازه مهمان خود انجام دادند که در یک مورد علیرضا بیرانوند در موقعیتی تک به تک اجازه نداد دروازهاش باز شود.

شروع نیمه دوم برای پرسپولیس همراه با گل بود. مهدی طارمی که در دو دیدار گذشته سرخپوشان نتوانسته بود گلزنی کند، در اولین دقیقه نیمه دوم روی پاس محسنمسلمانموفقشدنخستینگلخودشدرفصلونخستینگلپرسپولیس در این بازی را به ثمر برساند.

در ادامه پرسپولیس تیم بهتری نسبت به نیمه اول بود و یکبار دیگر در دقیقه ۹۵ توسط فرشاد احمدزاده به گل دوم دست پیدا کرد. احمدزاده این گل را با پای غیرتخصصی خود به ثمر رساند تا خیال سرخپوشان برای پیروزی راحت شود. در دقایق باقی مانده برانکو سعی کرد با به میدان فرستادن منشا، نعمتی و طاهرخانی نتیجه را حفظ کند اما در دقیقه ۸۸ مهدی طارمی با پای چپ گل سوم تیمش و گل دوم خودش را به ثمر رساند تا سرخپوشان به یک برد پرگل دست پیدا کنند و با ۹ امتیاز در صدر جدول قرار گیرند. گسترش فوالد طلسم تیمهای تبریزی را شکست گسترش فوالد تبریز سومین دیدار خود در لیگ هفدهم را با پیروزی پشت سر گذاشت تا به اولین برد فصل دست پیدا کند. هفته سوم رقابتهای فوتبال هفدهمین دوره لیگ برتر پنجشنبه گذشته با دیدار گسترش فوالد تبریز و سپیدرود رشت آغاز شد که این بازی در پایان با برتری یک بر صفر تیم گسترش به پایان رسید. این دیدار در حالی برگزار شد که دو تیم دیدارهای گذشته خود را با شکست پشت سر گذاشته بودند و برای رسیدن به اولین امتیاز تالش میکردند. تنها گل این بازی را رضا خالقیفر در دقیقه ۳۹ وارد دروازه سپیدرود کرد. روزهای خوب علی دایی سایپا در سومین دیدار خود در هفدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر برابر استقالل خوزستان به برتری رسید.

دومین دیدار از هفته ســوم رقابتهای لیگ برتر شامگاه پنجشنبه گذشته با دیدار استقالل خوزســتان و سایپا در اهواز پیگیری شد که شاگردان علی دایی موفق شدند با نتیجه دو بر یک حریف خود را شکست دادند. محمد عباسزاده در دقیقه ۶۵ و علی قلیزاده در دقیقه 0۶ برای سایپا گل زدند. رضا کرمالچعب در دقیقه ۵۷ برای استقالل خوزستان گل زد. شاگردان علی دایی با این پیروزی هفت امتیازی شدند و موقعیت خوبی در جدول ردهبندی پیدا کردند. استقالل خوزستان هم چهار امتیازی ماند.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.