اخبار تلگرافی

Piroozi - - پرسپـــــــــولیس -

محمــد ابراهیمــی بازیکن تراکتورســازی که از ناحیه مــچ پا دچار مصدومیت شــده برای بازی با پدیده مشکلی ندارد. محمد نوری هم روز گذشته حدود 10 دقیقه به میدان رفت. شهرام گودرزی هم مصدومیتش بهبود یافته است.

در جریان دیدار تیمهای آلکمار با اســپارتا در لیگ هلند که با پیروزی تیم آلکمار همراه بود، علیرضا جهانبخش پاس گل دوم تیمش را ارسال کرد.

در هفته چهارم رقابتهای سوپر لیگ یونان شب گذشته المپیاکوس به مصاف آستراس تریپولیس رفت که باز هم نام کریم انصاری فرد در فهرست این تیم قرار نگرفت.

مرتضــی پورعلی گنجی، مدافع ایرانی الســد که در دیدار با تیم ملی کشورمان با سوریه مصدوم شده بود دوران مصدومیتش را پشت سر گذاشته است و در لیست السد برای بازی با المرخیه قرار گرفته است.

با اعالم علی کریمی تمرین روز گذشته تیم فوتبال نفت طالییه تعطیل اعالم شد تا بازیکنان این تیم به استراحت بپردازند.

ســیدمحمد حسینی دروازهبان تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: فکر نمیکردم بتوانیم مقابل صنعت نفت پیروز شویم، اما با تدابیر کادرفنی موفق شدیم بازیکنان حریف را مهار کنیم.

پیمان شــیرزادی مدافع تیم فوتبال فوالد خوزســتان تأکید کرد که تیمش نیمنگاهی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا دارد.

علی نظرمحمدی سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در مورد دیدار این هفته تیمش با استقالل خوزستان گفت: آنها تیم خوبی هستند و نباید به شکست ۶ بر صفر استقالل خوزستان مقابل ذوبآهن توجه کنیم.

احمد کامدار هافبک تیم فوتبال نفت تهران از این تیم به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر یاد کرد.

علی بهارمســت سرپرست تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: در لیگ برتر تیم ضعیف وجود ندارد و قطعا کار ســختی مقابل تیم خوب استقالل خوزستان خواهیم داشت.

سیداکبر پورموسوی سرمربی تیم فوتبال فوالد خوزستان تأکید کرد او و دیگــر عوامل این تیم با جان و دل برای موفقیت سرخپوشــان تالش خواهند کرد و میجنگند.

علی ارجمندیان هافبک تیم فوتبال گســترش فوالد تبریز تأکید کرد که این تیم در انتهای جدول نمیماند و در آینده شــرایط بهتری را تجربه خواهد کرد.

امید ابراهیمی هافبک دفاعی تیم فوتبال استقالل به دلیل مصدومیت برای حضور در بازی برابر ذوبآهن شرایط مبهمی دارد.

تیم فوتبال سایپا روز گذشته در دیداری تدارکاتی مقابل داماش تهران به پیروزی رسید. هدایت داماش را آرش برهانی برعهده داشت.

محمدحسین مرادمند بازیکن تیم فوتبال پدیده خراسان معتقد است تیم پدیده در برابر سایپا الیق کسب سه امتیاز این مسابقه بوده است.

محسن طاهری مدیرعامل باشگاه سپاهان میگوید هیچ گاه به سرمربی تیم (کرانچار) اولتیماتوم نداده است و تا پایان فصل به او اعتماد خواهد کرد.

عبدا... ویسی سرمربی تیم فوتبال استقالل خوزستان با «عذرخواهی از مردم بابت شکست سنگین» تیمش برابر ذوبآهن گفت: هنوز صاحب تیم مشخص نیست و مسووالن باید هر چه سریعتر فکری به حال آن کنند.

محمدرضا خلعتبری هافبک تیم فوتبال پدیده امیدوار است که بار دیگر به تیم ملی دعوت شود.

مسعود سلطاني فر در واکنش به اعتراض هواداران استقالل که از جمعه گذشته به صفحه او هجوم برده بودند، صفحه اینستاگرامش را خصوصی کرد! به نظرمی رسد افتخاری همچنان اصراردارد منصوریان سرمربی استقالل بماند و به کارش ادامه دهد. او برخالف حسن زمانی، حامی اصلی علیرضا منصوریان بوده و به او اعتقاد دارد.

شاگردان علی دایی که در مصاف با پدیده خراسان به میدان رفته بودند، صبح روز گذشته مقابل تیم داماش تهران به سرمربیگری آرش برهانی به میدان رفت و با تک گل محمدرضا سلیمانی به پیروزی رسیدند.

حســن زمانی، عضو هیات مدیره باشــگاه استقالل :تا زمانی که هیات مدیره تشکیل جلسه ندهد هیچ تصمیمی گرفته نمی شود. منتظر تماس افتخاری هستیم.

حسین مهربان درخصوص گلزنیاش مقابل سایپا و پیروزیشان گفت: بازی خوب و سختی بود. ســایپا تیم پرمهره و خوبی دارد. بچههای ما از لحاظ روحی روانی نســبت به سایپا بهتر بودند و به همین دلیل توانستیم بازی را ببریم. خوشــحالم بعد از حضور در زمین گل زدم و توانســتم به تیمم کمک کنم امیدوارم این روند ادامهدار شود و در بازیهای آینده هم امتیازات خوبی جمع آوری کنیــم تا در آخر فصل بهترین نتیجه را برای خودمان رقم بزنیم.

کنفدراسیون فوتبال آسیا نسبت به تعیین وضعیت بدهی باشگاههای ایرانی به اشخاص حقیقی و حقوقی، هشدار داد و اعالم کرد که باشگاههای لیگ برتری تا 27 شهریورماه فرصت دارند تا در مورد تعیین وضعیت بدهی خود و ارسال مدارک، اقدام کنند.

پورعلی گنجی مدافع ایرانی السد، مصدومیت خود را پشت سر گذاشته اســت و در لیست السد برای اولین دیدارش در فصل جدید لیگ ستارگان قطر قرار گرفت.

اولتیماتوم کیروش به دژآگه! در ســال منتهی به جام جهانی، سرمربی تیم ملی فوتبال به کاپیتان تیمش دستور داده هرچه زودتر تیم جدیدش را پیدا کند.اشکان دژآگه مدتی است که بدون باشگاه است.

قیمت بلیت های جام جهانی 201۸ روســیه بین 105 تا 1100 دالر اســت. ارزان ترین بلیت به شــهروندان روس به قیمت 9۶ دالر در مرحله مقدماتی و 0۸3 دالر در مرحله فینال فروخته می شود.

از باشگاه استقالل خبر مي رسد که مسوولین این باشگاه مذاکراتی را با اسکوچیچ و پرویز مظلومی برای جانشینی احتمالی منصوریان آغاز کرده اند.

هر چند میک مک درموت در نشست خبری معده درد را به عنوان دلیل نیمکت نشینی رحمتی اعالم کرد اما خود رحمتی در انتهای بازی عنوان کرد بر خالف نظر مربی تیم مشــکل خانوادگی و لطمات روحی و فیزیکی این مشــکل باعث شده دیدار با پارس جنوبی را از دست بدهد. دروازه بان استقالل در شرایطی این صحبت ها را مطرح می کرد که وجود یک کبودی زیر چشم چپ او نیز جلب توجه می کرد. رحمتی در توضیح علت ایجاد این کبودی نیز گفت: در جریان تمرین روز 5شــنبه توپ به چشم من برخورد کرد و به همین دلیل چشمانم کبود شده است. رحمتی که متوجه شده بود عکاس ها با لنزهای ششــصد کبودی صورت او را گرفته اند ، سعی خود را کرد تا از این طریق شفاف سازی کند.

پژمان منتظری که به دلیل مصدومیت دوران نقاهت خود را ســپری میکند از بی تفاوتی استقاللی ها نسبت به خود ناراحت است. وی انتظار داشت استقاللی ها در این شرایط جویای احوالش می شدند.

محمد رضا خلعتبری گفت: بازی خیلی خوبی را مقابل سایپا به نمایش گذاشتیم و با این پیروزی شایستگی پدیده را نشان دادیم. سایپا تیمی است که در چند هفته ابتدایی نتایج خوبی را گرفته بود اما ما به این 3 امتیاز نیاز داشتیم چرا که فاصله امتیازی تیم ها به یکدیگر نزدیک است و نمیتوان فرصت ها را نادیده گرفت. روی نقاط ضعف و قدرت سایپا به خوبی کار کرده بودیم و از همان نقاط به آنها ضربه زدیم.

رشید مظاهری درباره بازی با استقالل خوزستان گفت: تیم ما اکنون در حال تکمیل شدن از نظر فنی است و هرچه سرمربی و کادرفنی خواست در زمین انجام دادیم، شش گل زدیم و شاید می توانستیم گل های بیشتری نیز بزنیم. خوشــحالم که سومین کلین شیتم را انجام دادم و این کلین شیت را مدیون تمام بازیکنان تیم هستم. با روحیه باال برای دیدار با استقالل آماده می شویم و می خواهیم امتیازات بازی ها را کسب کنیم تا به هدفمان برسیم.

فرزاد حاتمی بعد از بازی با ســیاه جامگان در این خصوص گفت: غیر از آن صحنــه، یک پنالتی دیگر هم روی من اتفــاق افتاد. دوبار روی من خطــای پنالتی کردند. یکبار هلم دادنــد و یک بار هم پیراهنم را گرفتند. جالب است که داور به من گفت تمارض می کنی؛ من اگر با این قد و قواره و هیکل تمارض کنم، همه می خندند! مطمئن باشید خطای پنالتی روی من اتفاق افتاد.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.