افزایشمسافت و آلودگی هوا !

گلایه شهروندانازاجرایبرخیطرحهای ترافیکی

Shahrara Institute - - حرف مردم -

اینجا تریبوني براي بیان نظرات، انتقادات، مشکلات و درخواستهاي شما شهروندان است که ميتوانید آنها را از روشهای ذیل، با ما در میان بگذارید. پیامک: 30007289 تارنما: shahraraonline.com اینستاگرام: @shahraranews تلگرام:09154294580 رایانامه: info@shahrara.com تلفن: 051-37288881-5 مراجعه حضوری

شهروند: سلام. کوچههای خیابانهای رضا و ابوذرغفاری احمدآباد یک درمیان یک طرفه هستند. وقتی از کوهسنگی 19 وارد خیابان رضا میشوید فلکهای وجود دارد که سمت چپوراست آن ممنوع است. دوربرگردانی مقابل رضای 34 و 33 بود که مردم می توانستند از طریق آن هم وارد رضــای 34 شوند و به سمت مسجد رضا) ع( دور بزنند و هم به سمت خیابان اصلی بروند. اما حالا این دوربرگردان را با بلوکه بسته اند. با این کار باید از روبــه روی رضـای 21 و 22 دور بزنیم. نکته درخور توجه ایـن اسـت که رضــای 22 یک کوچه با تقاطع بعثت فاصله دارد! با این روش همه ماشینهایی که بــرای رسیدن به مقصد میتوانستند 10خیابان را طی نکنند چارهای جز این ندارند. به این ترتیب افرادی هم که از سمت احمدآباد میآیند بهجای دور زدن میدان از انتهای آیلند خیابان رضا به شکل خلاف دور می زنند و داخل رضای 36 هم نمیتوانند بروند چون ممنوع است! اینگونه طرحها با افزایش بیهوده مسافت، فقط باعث افزایش آلودگی هوا و تضییع وقت مردم میشود. لطفا پیگیری کنید.

0915000773 از اداره بهداشت بپرسید چرا کارکنان نانوایی بزرگ خیابان بهار ) شوش( فاقد کارت و جواز هستند!

شهروند: با سلام. از همه شما عزیزان تشکر می کنم. روزنامه شهرآرا دوباره دارد جان می گیرد، خیلی بهتر شده است، خدا را شکر که باز هم مطالب خواندنی در آن می بینیم. از نظر مدل صفحه آرایی هم خیلی دلچسب تر شده است. خسته نباشید و

خداقوت.

شهروند: باسلام . 3سال است گرفتار پدیده شاندیز شدیم و مسئولان فقط هزار و یک وعده توخالی به ما دادند. لطفا صدای ما بشوید. هرکجا میرویم تجمعاتمان به اسم کاسپین تمام میشود! شما را بهخدا پدیده را دریابید و صدایمان را برسانید.

0938000855 سلام. لطفا از مدیرعامل سازمان اتوبوس رانی سـؤال کنید چرا حقوق راننده های بیآرتی را دیر پرداخت میکنند؟ وقتی دست خود شرکت بود دقیقا سرِ ماه پرداخت میشد. ممنون.

شهروند: باتوجه به اینکه در هفته آخر ماه صفر خیل زوار حضرترضا)ع( به مشهد مشرف میشوند، خواهشمندم مسئولان محترم به ویژه شهرداری و راهنمایی و رانندگی نسبت به هدایت هیئت های عــــزاداری بــرای حرکت از کنار خیابان ها و یا قسمت هایی که پیاده رو بزرگ تر است از داخل پیادهروها، تدابیر لازم را پیشبینی کنند تا کمترین مشکل را در تردد داشته باشیم. باتشکر.

0915000597 فروشگاه های مرغ در خیابان استقلال مشهد، ران یا سینه را بسته بندی کرده و گرانتر میفروشند. ضمن اینکه ظرف پلاستیک که مرغ در آن بستهبندی میشود 40گرم است که آن را هم با مرغ وزن کرده و با همان قیمت رانبستهبندی به مردم می دهند! لطفا جلو این گران فروشی را بگیرید.

0903000165 باسلام. خدمت مسئولان روزنامه شهرآرا. ما ساکنان شهرک طرق رجایی31 هستیم، کوچه ما 6متری است و عبور و مرور خودرو سبک به سختی انجام میشود، چه برسد به کامیونهای سنگین! اما اینجا پارکینگ ماشین های سنگین

شده است. دیگر جرئت نداریم فرزندانمان را تنها به مدرسه بفرستیم. خطرات، سدمعبر، سروصدا و دود آنها از یکطرف و ریختن روغن و کثیفی کف خیابان ازسویدیگر امان اهالی را بریده است. شما را بهخدا پــیــگــیــری کــنــیــد. اهـــالـــی شـــهـــرک طـــرق، شهیدرجائی31 .

0915000962 مدیران تعاونی الزهرا ) کاسپین( بعد از 3سال مسدود کردن حسابها دستور دادهاند که فقط 2درصد از سپردهها پرداخت شود و بقیه را نگه داشته اند و می گویند حداقل تا یک سال دیگر پـرداخـت نمی شود و بعدش هـم معلوم نیست بپردازیم! لطفا به فریادمان برسید!

0915000173 بــا ســلام. قابل توجه شرکت مخابرات! طی یکماه گذشته این پنجمینبار است که تلفن منزل ما قطع میشود. خسته شدیم از بس که به 20117 زنگ زدیم! لطفا رسیدگی کنید.

0937000591 به نظر می رسد سیاست جدید اعـــلامشـــده مـبـنـیبـر اعــطــای تـسـهـیـلات به مصرف کننده بارقه امیدی در تقویت تولید است. چون هرگاه مصرف افزایش یابد بهتبع آن، تولید نیز به حرکت درمی آید و عامل اشتغال می شود. نمونه عینی آن کمک در فـروش خودروهای انبار شده خودروسازان با ارائه تسهیلات بانکی به مشتریان، فارغ از معایب طرح یادشده است. به امید آنکه دولت با استفاده از تجارب گذشته و واقعبینی اقدام کند.

0936000158 باتوجه به بینالمللی بودن بولوار امام رضا) ع( شایسته است مراسم و راه پیمایی ها درمناسبات ملی و دینی با نظم و ترتیب بهتری برگزار شود، مراسم روز دانش آموز بسیار بی نظم و آشفته بود و زائران خارجی را متعجب کرده بود.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.