ADULT FIX­TURES

Bray People - - SPORT -

WED­NES­DAY, MARCH 9

DIVI­SION 3: Fas­saroe YC B v Charles­land AFC 7.45 (A. Ka­vanagh). SATUR­DAY, MARCH 12

U-18 CUP: Wick­low Rovers v Dalkey United 2.30 (N. Stafford).

U-18 LEAGUE: Ark­low Town v Glen­cor­mac United 2.30 (P. Mur­phy).

U-17 LEAGUE: En­niskerry YC v Ark­low Town 11.30 (P. O’Toole); Rath­new v Lif­fey Val­ley 2.00 (S. Byrne). SUN­DAY, MARCH 13

WICK­LOW CUP ROUND 3: Ark­low United B v Wick­low Rovers A 2.30 (L. Be­vans).

JIM McLAUGH­LIN PREMIER TRO­PHY QUAR­TER FI­NAL: St. Peter’s Bhoys v Wick­low Town A 2.30 (R. Win­ters); Ark­low Town v New­town United 11.00 (P. O’Brien); En­niskerry YC A v Rath­new AFC A 2.30 (D. Jame­son); Su­gar­loaf FC v Rich­mond Rovers 11.00 (D. Lachausse).

DIVI­SION 1 CUP QUAR­TER FI­NAL: Aughrim Rangers A v Glen­cor­mac United 11.30 (D. Earls); Avon­more FC v St. An­thony’s 11.00 (M. Quinn); St. Pa­trick’s v Grey­stones United 11.30 (P. Mur­phy).

THOMAS SCOTT CUP QUAR­TER FI­NAL: Carnew AFC v New­town United B 11.00 (M. Kennedy); Seaview Wan­der­ers v Bal­ly­waltrim FC 2.30 (P. O’Brien); Celtic Stars v Fas­saroe YC A 11.00 (C. Doyle); Round­wood FC v Rath­new AFC B 11.30 (R. Win­ter).

CHAR­LIE BYRNE CUP QUAR­TER FI­NAL: Saints FC v Fair­wood Celtic 2.00 (M. Kennedy).

PREMIER DIVI­SION: Ark­low Celtic v Shil­le­lagh United 11.00 (L. Be­vans).

DIVI­SION 1: St. Fer­gal’s AFC v BBK United 11.00 (D. Jame­son); Wolfe Tone Celtic v Ark­low United A 2.30 (A. Ka­vanagh).

DIVI­SION 3: Carnew Celtic v Wick­low Rovers B 2.30 (C. Doyle); Red­bank United v Conary United 11.00 (P. O’Toole); St. Kevin’s v Fas­saroe YC B 11.00 (S. Byrne); Wick­low Town B v Charles­land AFC 11.00 (T. Dowl­ing). U-18 CUP: Granada v New­town United 11.45. U-17 LEAGUE: Lake­lands v Granada A 1.00; Rail­way Union A v Granada B 11.30; Ty­mon Celtic v St. An­thony’s 10.15; Park Celtic v Dalkey United.

St. An­thony's, who were crowned U-12 Divi­sion 1 cham­pi­ons last week.

Newspapers in English

Newspapers from Ireland

© PressReader. All rights reserved.