WDSL FIX­TURES

Bray People - - SPORT -

SATUR­DAY, MARCH 19

U-8 ORANGE: Ark­low Town F v Coolboy Rangers B TBA.

U-8 WHITE: New­town Ju­niors v St. An­thony's A 11.00.

U-9 PREMIER SHIELD: Grey­stones United B v Ard­more Rovers A TBA; Grey­stones United A v Ark­low Town A TBA; Wolfe Tone A v Wick­low Rovers A 12.00.

U-9 DIVI­SION 1 SHIELD: Wolfe Tone B v Ard­more Rovers B 11.00; Ash­ford Rovers v Carnew TBA; St. An­thony's v Ark­low Town B 1.00.

U-9 DIVI­SION 2 SHIELD: Rath­new v En­niskerry TBA; New­town Ju­niors v Wick­low Rovers B 11.00.

U-9 DIVI­SION 3 SHIELD: St. Pa­trick's v Grey­stones United D 11.00; Round­wood v Aughrim Rangers TBA.

U-10 EN­NISKERRY SFC CUP: Carnew v En­niskerry B TBA.

U-10 JOSEPH BLUNT CUP: New­town Ju­niors v St. An­thony's A 10.00.

U-11 PREMIER: Ark­low United A v Ark­low Town A TBA; Wolfe Tone A v En­niskerry A TBA; Wick­low Town A v Ard­more Rovers A TBA.

U-11 DIVI­SION 1: Rath­new A v St. Peter's Bhoys A TBA; Wolfe Tone B v Rath­new A TBA.

U-11 DIVI­SION 1 SHIELD SEC­TION 1: Grey­stones United B v St. An­thony's A TBA.

U-11 DIVI­SION 2: Wolfe Tone C v Ark­low Town B TBA; Glen­cor­mac United v En­niskerry B TBA; Ark­low United B v Avon­moe TBA.

U-11 DIVI­SION 2 SHIELD SEC­TION 2: Ash­ford Rovers v Glen­cor­mac United TBA.

U-12 PREMIER: Ard­more Rovers A v Wick­low Rovers B TBA.

U-12 PREMIER SHIELD SEC­TION 2: St. An­thony's v Ark­low Town A TBA.

U-12 DIVI­SION 1: Avon­more v Ark­low Town B TBA.

U-12 DIVI­SION 1 SHIELD SEC­TION 2: Aughrim Rangers v Ark­low United TBA.

U-12 DIVI­SION 2: Wolfe Tone A v En­niskerry A TBA.

U-12 DIVI­SION 2 SHIELD SEC­TION 1: St. Pa­trick's v Wick­low Rovers C TBA.

U-12 DIVI­SION 2 SHIELD SEC­TION 2: New­town v Round­wood TBA.

U-13 PREMIER: Ark­low Town A v Ash­ford Rovers TBA; Ark­low Town B v St. An­thony's A TBA; En­niskerry A v New­town Ju­niors.

U-13 PREMIER SHIELD SEC­TION 2: Wick­low Rovers A v Grey­stones United A 10.00.

U-13 DIVI­SION 1: Coolboy Rangers B v Round­wood TBA; Wick­low Town A v Ard­more Rovers TBA; Coolboy Rangers A v St. Fer­gal's TBA.

U-14 PREMIER: Aughrim Rangers A v Wick­low Rovers A TBA; Wick­low Town v Grey­stones United A TBA; Wolfe Tone v Ark­low Town A TBA; Ard­more Rovers v Ash­ford Rovers TBA; Grey­stones United B v Rath­new TBA.

U-15 PREMIER: Round­wood v Grey­stones United A TBA; Wolfe Tone v St. An­thony's TBA; Ark­low Town A v Aughrim Rangers A TBA.

U-15 DIVI­SION 1: Ark­low Celtic v St. Pa­trick's TBA; Ark­low Town B v En­niskerry TBA.

U-16 PREMIER SHIELD SEC­TION 1: Rath­new v Wick­low Rovers A TBA.

U-16 PREMIER SHIELD SEC­TION 2: Grey­stones United A v Ard­more Rovers A TBA.

Newspapers in English

Newspapers from Ireland

© PressReader. All rights reserved.