הורוסקופ - תחזית יומית

Israel Hayom - - פנאי - יום ראשון - 17.09.2017

גדי

אתם מתוסכלים מבן משפחה קרוב שאינו מגלה סימפתיה למצב נתון. במקום להגיב בכעס או בקיצוניות מומלץ "לספור עד עשר" ולחשוב. כדאי לתכנן מראש את הצעדים הנכונים לפתרון הבעיה.

דלי

מצבו הנפלא של הרקיע תורם אנרגיות של אהבה ליום שכולו טוב. מצב רוח רומנטי מביא אתכם בשעות הערב למחוזות חדשים שלא הכרתם. יש לכם סבלנות למפגשים עם אנשים חדשים.

דגים

האנרגיות המוטרפות ברקיע מנחילות לכם יום מוזר. אתם לא מרוכזים ומאבדים את הפרופורציות. ויכוח שמתפתח עם אדם שאתם בקשרי עבודה איתו, יוצא מפרופורציה ומוציא אתכם משיווי משקל.

טלה

אתם מלאי אמונה בטוב וברצון לפעול. הזוגיות דורשת ויתורים שאינם בהכרח רצויים עבורכם, אך אתם מקבלים את הדברים מתוך השלמה. נמאס לכם להתנהל באווירה של פנקסנות ועובדה זה מקלה עליכם מאוד.

שור

הקצב המהיר וה"אקשן" התזזיתי שאתם מפגינים גורמים לאנשים אחרים לסחרחורת. קשה להתחרות בכם, בייחוד בתחומים שבהם אתם מיומנים. פרויקט חדש גורם לכם ללא מעט דאגות.

תאומים

רצוי לוודא שהמסר שאתם רוצים להעביר מובן וברור לזולת. אתם די מערפלים את הכוונות שלכם וקשה לנחש מה אתם חושבים באמת. חלקו את תחושת האופטימיות עם אדם קרוב שמגלה אכפתיות.

סרטן

אתם מרגישים צורך עז למלא את הבטריות ולחדש את הגירויים האינטלקטואליים שלכם. יש לכם הזדמנות לעשות זאת בצורה אלגנטית. הצעה בנדון תגיע מכיוון העבודה או במימון של צד שלישי.

אריה

יום של שינויים. החלטתם סוף סוף להפסיק את הסיוט שאתם סוחבים כבר חודשים רבים. שינוי במקום העבודה יגרור שינויים נוספים בתחומים אחרים. הביאו בחשבון תקופה לא קלה מבחינה כלכלית.

בתולה

מצבו המוטרף של הרקיע מוביל אתכם אל התנהגות פרועה: נראה שאתם בעיצומה של פריקת כל עול ורצון לסחוף אחרים לתוך המהומה הפנימית שלכם. עליכם לנסות להתאפס בזריזות או לצאת לחופשה.

מאזניים

היום צפוי לכם יום שכולו הפעלה של אחרים. אתם מנסים לשכנע אנשים אחרים לנהוג ולחשוב כמוכם. כלל לא בטוח שאתם יודעים באמת מה אתם רוצים ומה מתאים לכם.

עקרב

בתקופה הזאת אתם מרגישים פשוט נהדר. העולם מחייך אליכם בצורה שאינכם זוכרים. יש לכם תחושה שהמזל חוזר, שעליתם על הדרך הנכונה ושברור לכם ממש מה צריך לעשות.

קשת

אתם עסוקים היום בכל מה שקשור לעבודה. אפשרות של חתימה על מסמכים וגם חוזים תעלה על הפרק. בכל מקרה, שימו לב לאותיות הקטנות. עדיין צפויות לכם לא מעט משוכות לעבור בדרך.

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.