"ספק אם סלע ימשיך בנבחרת"

הרוחות סוערות בנבחרת הדיוויס הישראלית, שהפסידה לאוקראינה (3:0) בקרב ההישרדות בבית האירופי אפריקני ● דודי סלע, המחבט הבכיר, הפסיד ליריב אזוטרי ולא הצליח לתקן במשחק הזוגות עם יוני ארליך ● בכיר באיגוד: "הגיע הזמן לתת את הצ'אנס לדור הבא"

Israel Hayom - - ספורט - עדי רובינשטיין

האם דודי סלע ישוב ללבוש את המדים הכחולים לבנים של נב חרת ישראל בטניס? אחרי התבוסה 3:0 מול אוקראינה בסוף השבוע במ סגרת הבית האירופי אפריקני והירידה למשחקי ההישרדות בדרג 1 נגד אוס טריה או רומניה, לא מן הנמנע שה תשובה תהיה שלילית.

באיגוד הטניס מאוכזבים מהתנהלותו של סלע, שלא מפסיק לעלוב באנשי האיגוד ובעיני חלק מהם היה האחראי הבלעדי לקריסה מול אוקראינה, באחד מרגעי השפל של הט ניס הישראלי בשנים האחרונות. בשבת הוא תיקן מעט את הרו שם אחרי ההפסד ביום שישי, כשיחד עם יוני ארליך כמעט הצליח להשאיר את הנבחרת בחיים. הם אמנם חזרו מפיגור, אבל לאחר קרב מתיש של ארבע שעות הפסידו ‪,7:6 ,7:5‬ ‪7:6 ,4:6 ,1:6‬ מול סר גיי סטחובסקי ודניס מולצ'נוב.

נדמה שהדרמה האמיתית תתחולל בי מים הקרובים, ובאיגוד יש בבטן מלאה על סלע. "השבוע הוא היה עסוק בדיבו רים לא מובנים במקום לשמור על אורח חיים ספורטיבי ולהיות מרוכז במשחק", אמר גורם בכיר מאוד באיגוד. גורמים אחרים ברמה"ש אמרו אמש: "ספק אם נראה את סלע ממשיך בנבחרת. גם הוא לא אהב את ההתקפה עליו, וגם באיגוד חושבים שהגיע הזמן לתת את הצ'אנס לדור הבא. גם ככה הנבחרת תסתובב בשנים הבאות מחוץ לבית העליון, אז זה לא משנה". כפי שזה נראה כרגע, ישראל תשחק נגד רומניה בשלב ההישרדות בבית 1 בחודש הבא ברמה"ש.

ביום שישי רשם סלע את אחד ההפס דים המביכים בקריירה לאיליה מרצ'נקו, המדורג 286 בעולם. סלע, המדורג 67 בעולם, הובס ‪,6:3 ,6:2 ,(5) 7:6‬ ובעקבות ההפסד שלו חלק מהקהל נטש בזעם. מי שממילא סבלו מהחום ומהעובדה שהלכו ברגל לאצטדיון דרך השדות, לנוכח העובדה שהחניות הקרובות נש מרו למקורבי האיגוד, ראויים לתנאים טובים יותר.

אגב, גם סלע עצמו לא נשאר לעודד את חברו לנבחרת, בצעד שהעכיר את האווירה גם בקרב השחקנים האחרים. עידן לשם, המחבט מספר 2 של יש ראל, העניק אימון שחרור לאולכסנדר דולגופולוב 52) בעולם( בדרך להפסד 3:0 אחרי שעה ו 49 דקות בלבד, לעיני 200 צופים, שניסו לדחוף את הכישרון הישראלי, אך ללא הצלחה.

כדוריד. מכבי ראשל"צ שמרה על גביע השופטים לאחר שגברה 22:26 על הפועל אשדוד.

סלע ברמה"ש. לא נשאר לעודד ביום שישי את עידן לשם

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.