פתיחת שער

עדן בן בסט השלים שלושער ענק בדקה ה 94 וקבע 3:3 אדיר בין הפועל חיפה לבית"ר ירושלים שתיהן כבר לא מושלמות, אך ליגת העל הרוויחה הרבה כבוד 4 בישולים לשלומי אזולאי ב 2:4 של מכבי חיפה על רעננה מכבי פ"ת נחלה הפסד שלישי 3:1) לק"ש( וקובי רפואה שוקל את עתידו

Israel Hayom - - ספורט - ליאב נחמני ושי ארצי

משחק העונה. אוהדי בית"ר ירושלים שרו אתמול כמה וכמה פעמים את השיר "הפרח בגני" של זוהר ארגוב. הצהובים שחורים נראו אמש בטדי כפרח הכי יפה בליגת העל, המשיכו להציג את הכדורגל האטרקטיבי בארץ והיו מאוד קרובים להישאר מושלמים, אבל נתקלו בעדן בן בסט )שלושער ענק, כולל שער שוויון בדקה ה ,(94 שחוזר העונה לחיים ופשוט היה בלתי ניתן לעצירה ובזכותו הפועל חיפה הוציאה נקודה יקרה בטדי. 3:3 בסיום משחק אדיר.

הפתיחה של בית"ר היתה לא טובה. אריק סאבו תופקד כמגן ימני וסיפק שתי טעויות, שאפשרו לבן בסט לכ בוש צמד נהדר, אבל גיל לבנדה הגיב נכון, כשהסיט את הסלובקי לקישור והוריד את קלטינס להגנה. התוצאה היתה שליטה מוחלטת של המארחת, שלא אפשרה יותר לאורחת להשתמש בנשק שלה - מתפרצות מהירות.

עידן ורד, מהשחקנים הבולטים של בית"ר בתקופה האחרונה, הגיב עם צמד משלו )אחד מהם אחרי מבצע אישי נהדר של עזרא( ועל המהפך של המארחים היה חתום ז'אורז'יניו, שכבש משחק שלישי ברציפות. ההת קפה של הירושלמים היא אחת הקט לניות בליגה ואם הם יידעו לאזן את ההגנה, הם יכולים להתמודד העונה על האליפות. אבל עמוק בתוספת הזמן שוב הגנת בית"ר סיפקה טעות, קונטה הורחק באדום, ואת הכדור החופשי בן בסט שלח לרשת וחגג שלושער נהדר, שנתן חותמת על משחק נפלא בין שתי המוליכות. לאחר סיום המשחק הורחק מרסל הייסטר, לאחר שצעק על השופט בירידה לחדרי ההלבשה.

על פניו גיל לבנדה הוכיח בארב עת המשחקים שלו על הקווים שהוא רב החובל של בית"ר, אבל ההנהלה ממשיכה בזיגזג שלה, ואם מאמנה של מכבי פ"ת, קובי רפואה, יודיע על הת פטרות, הם יפנו אליו וינסו להחתימו.

מכבי שלומי. כבר שש עונות שבמ כבי חיפה מחפשים שחקן שיפרוץ הג נות צפופות, כזה שידע להכניס כדור, לגוון. היה להם כזה, קוראים לו שלו מי אזולאי )הקשר(, אך כשהוא סיים את גיל הנוער קרה לו מה שקורה לר בים לפניו - הוא נשלח לקבוצה אחרת. העונה חזר אזולאי לכרמל, אחרי תקופה לא מוצלחת במכבי ת"א, וכבר במשחק הראשון שלו בהרכב סיפק את הנתון המדהים הבא: ארבעה בישולים)!(, בני צחון 2:4 על הפועל רעננה.

גיא לוזון הבין שטעה עם ההרכב שהעלה בהפסד בעכו בשבוע שעבר. ניקיטה רוקאביצה וסינטהיו סלליך חזרו ל 11 וגם כבשו. כן, גם רעננה משחקת עם הגנה צפופה - אז כנראה השניים הללו יודעים את העבודה גם נגד הקטנות.

המון לחץ השתחרר בחיפה. בתחי לת המשחק פתיל הסבלנות של הקהל ביציעים היה קצר, כל טעות גררה שריקות בוז וגם השחקנים נראו חסרי ביטחון. השער הראשון של עמרי בן הרוש בנגיחה הרגיע אותם, וההמ שך היה הרבה יותר קל. מנגד, רעננה של דודו אברהם רחוקה ביכולת שלה מהקבוצה שראינו תחת חיים סילבס אשתקד. אין לה עדיין ניצחון ואתמול

צילום: אלן שיבר

עזרא. סיפק מבצע גדול בדרך לשער השני של בית"ר

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.