ים

Israel Hayom - - ספורט -

היא נזכרה לשחק רק במצב של ,4:0 וכשעשתה זאת - היא גם כבשה פעמיים. נקודה למחשבה לאברהם, אבל גם ללוזון, שבשבוע הבא מחכה לו המשחק שהכי חשוב לאוהדים, מול מכבי ת"א.

"לא ציפיתי לבכורה כזו"' הודה אזולאי, "אני שמח לחזור למקום שבו גדלתי. ברור שיש לי מה להוכיח, הגעתי ממכבי ת"א ודקות המשחק חשובות לי". לעומת אזולאי, מי שנראה מדוכדך אחרי שלא שותף הוא החלוץ עומר דמארי. בחיפה הבהירו כי בכל משחק יהיו מאוכזבים לאור הסגל הארוך כאשר מלבד דמארי לא שותפו גם קאיו וגילי ורמוט.

בית הבראה בעכו. הנהלת עירוני ק"ש לא אהבה את העיכוב בשיפוץ האצטדיון המקומי, שגרם לה גם אתמול לנדוד ולארח בעכו, אבל את השורה התחתונה היא תאמץ בחום - ניצחון 1:3 על מכבי פ"ת. בקבוצה של קובי רפואה משהו לא עובד, וכבר אחרי ארבעה מחזורים הוא מרגיש את הלחץ שמגיע מלמעלה. למזלו, יש סיכוי שכרטיס היציאה שלו עשוי להגיע באופן ישיר עם כרטיס עלייה למגרש האימונים בבית וגן בירושלים.

סגר חשבון. קשר הפועל אשקלון, טל איילה, סידר לעצמו שבוע מהחלומות. בדקה ה־98 נגד הפועל עכו, אחרי שהחמיץ פנדל במחצית הראשונה, הוא סיים התקפה נהדרת של אשקלון, כבש את השני והשלים מהפך ביתי כשהיא בעשרה שחקנים (רודי חדד הורחק, .)81 אחרי הניצחון הגדול על מכבי חיפה, עכו של שלומי דורה יכולה להתנחם רק בעובדה שגם הפועל רעננה הפסידה.

צילום: אלן שיבר

עדן בן בסט. חלוץ הפועל חיפה חוזר העונה לחיים אחרי תקופה לא קלה במכבי ת"א

צילום: יוסי שקל

אזולאי (במרכז). סיפק הופעה נדירה

צילום: אנצ'ו גוש/ג'יני

רפואה. ימצא עצמו בירושלים?

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.