אנג'לינה ג'ולי וגווינת' פלטרו העידו: "ויינשטיין הטריד אותנו מינית"

Israel Hayom - - העולם - אלי לאון

פרשת ההטרדות המיניות של המפיק ההוליוודי הנודע האר ווי ויינשטיין ממשיכה להסתעף, ועוד ועוד עדויות נגדו נחשפות בכלי התקשורת השונים. העיתון "ניו יורק טיימס" פירסם אתמול כי גם השחקניות גוונית' פלטרו ואנג'לינה ג'ולי סיפרו הוטרדו מינית על ידי המפיק.

פלטרו סיפרה כי כשהיתה בת 22 ויינשטיין ליהק אותה לשחק בסרט "אמה". לפני תחילת הצי לומים הוא זימן אותה לחדרו במ לון "בברלי הילס", שם הציע לה להכינס איתו לחדר השינה למ סאז' והיא סירבה. "הייתי מבו עתת", סיפרה פלטרו, "הייתי ילדה". פלטרו סיפרה לבן זוגה אז, בראד פיט, על המקרה. השחקן פנה למפיק, שהזהיר את פלטרו מלספר על המקרה. ג'ולי סיפרה כי במהלך שנות ה 90 וויינשטיין ניסה לשכנע אותה לשכב איתו, אך היא סירבה.

בד בבד, ה"ניו יורקר" חשף הקלטה קולית, שבה נשמע וינ שטיין מטריד מינית אישה צעי רה. ההקלטה בוצעה לפני כשנ תיים, במסגרת חקירת משטרה, לאחר שהאישה, אמברה בטיל נה גוטיארס, התלוננה שהמפיק היהודי תקף אותה מינית במש רדו. גוטיארס האיטלקיה סיפרה כי ווינשטיין הזמין אותה למש רדו, לאחר שפגש אותה בהופעה. כשגוטיארס, אז בת ,22 הגיעה למשרדו הוא התיישב לידה ולא חר ששאל אותה אם החזה שלה אמיתי, הוא נשכב עליה, אחז בחזה שלה וניסה להחדיר את ידו מתחת לחצאית שלה.

בסופו של דבר, הוא נסוג ונתן לגוטיארס כרטיסים להופעה. גו טיארס לא הגיעה, אלא התלו ננה במשטרה. השחקנית הסכימה לשאת מכשיר הקלטה משטרתי ולהיפגש עם המפיק.

בקלטת שפורסמה על ידי ה"ניו יורקר", ויינשטיין הוקלט מבקש ממנה לעלות לחדרו ול צפות בו מתקלח. תחילה סיר בה, לאחר מכן השתכנע לעלות לחדר אך סירבה להכנס פנימה. לאחר שתי דקות של ניסיונות שכנוע אגרסיביים, ויינשטיין שיחרר אותה לדרכה. למרות הראיות, לא הוגש אז כתב אישום נגד ויינשטיין.

אנג'לינה ג'ולי

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.