נחשפה העדות של העוזרת של ארנון מילצ'ן

טענה: הזמנות שיטתיות של הזוג נתניהו ● משפ' נתניהו: "מכת הידיעות הכוזבות נמשכת, זה לא נכון"

Israel Hayom - - חדשות - כתב "ישראל היום"

אמש פורסם בערוצי הטלוויזיה כי הדס קליין, המשמשת עוזרת של המיליארדר ארנון מילצ'ן, העידה במשטרה במסגרת חקירות ראש הממשלה בתיק ,1000 הלוא היא פרשת המתנות וטובות ההנאה.

על פי אותו פרסום, חוקרי המשטרה מייחסים לעדותה אמינות גבוהה, והיא אינה חשודה בדבר. עדותה גוללה נתו נים על כמות והיקף בקבוקי השמפניה והסיגרים שסופקו לבני הזוג נתניהו לדרישתה של שרה.

החוקרים לא הצליחו, על פי אותו דיווח, למצוא עדות לתמורה כלשהי שקיבל מילצ'ן עבור מתנות אלה, ולכן יקשה עליהם למצוא עדויות ליחסי תן וקח המאפיינים עבירה פלילית.

"שרה היתה מבקשת בקבוקים בארג זים של 6 או 12 בקבוקי שמפניה. ביבי היה מבקש סיגרים וידע גם על כמויות השמפניה. הנהג של החברה היה נוסע במיוחד לירושלים לספק את הסיגרים והשמפניות", אמרה בעדותה.

קליין סיפרה על שיחה שניהלה איתה שרה ובה דרשה לתקן נזי לה בבית רה"מ. "שרה צעקה עלי", היא העידה, "היא רצתה שמפקח הב נייה שעובד עם פאקר ומילצ'ן יבוא לייעץ לגורמים המקצועיים של משרד רה"מ לגבי נזילה במעון. לא אישרתי, ואז היא צעקה שאני ומילצ'ן מבזים אותה ואת ביבי ולא מאשרים דברים שמותרים להם כביכול".

מטעמו של ראש הממשלה נמסר: "מכת הידיעות הכוזבות נמשכת. מה שמייחסים לראש הממשלה ורעייתו אינו נכון. רה"מ ורעייתו פעלו כחוק, ולכן לא יהיה כלום. מעבר לכך, אין בכוונתנו להתייחס לפרטי החקירה שמפריכים את הידיעה השקרית".

אכזבה לסרנה

בתוך כך, בית המשפט המחוזי בתל אביב דחה אתמול את בקשתו של העי תונאי יגאל סרנה לקיים דיון בהרכב מורחב, של שלושה שופטים, בערעור שהגיש על פסק הדין שבו חויב לשלם פיצויים לבני הזוג נתניהו.

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.