בוקינג בחרה במיינדספייס

Israel Hayom - - כלכלה - דניאל רוט אבנרי

ח ברת הענק הבינלאומית להזמנת חופשות ברשת ,Booking.com הודיעה לפני כחודשיים על הקמת מרכז פיתוח בישראל. אתמול נודע שהיא בחרה במתחם העבודה של מיינדספייס בש דרות אחד העם, בתל אביב. Booking. ,com שעתידה לגייס עשרות עובדים בישראל, שכרה שבעה משרדים ל 40 עובדים לתקופה של חמש שנים. מייסד משותף ומנכ"ל מיינדספייס, דן זכאי ,(38) סיפר ל"כלכלה היום": "אנו שמחים על הבעת האמון של ."Booking.com

מיינדספייס נוסדה בשנת 2014 על ידי דן זכאי ויותם אלרואי, והיא נהנית מצמיחה מרשימה. כיום היא מפעילה 15 מתחמי עבודה עם יותר מ 8,000 חברי קהילה בערים מרכזיות ברחבי העו לם - תל אביב, הרצליה פיתוח, בר לין, המבורג, מינכן, ורשה, לונדון, וב קרוב גם בארה"ב. בשבוע שעבר דיווחה מיינדספייס כי תפתח מתחם עבודה שני בעיר לונדון, באזור ה"טק סיטי".

אז האם הישראלים פיצחו את השיטה למתחמי העבודה המשותפים?

זכאי: "שוק מתחמי העבודה המשות פים צומח במהירות ברחבי העולם. יש מספר מצומצם מאוד של חברות שהצ ליחו לפתח מוצר גלובלי בשוק הזה, ואכן מקומם של היזמים הישראלים לא נפקד".

זכאי הוסיף כי "הצלחנו לבסס את עצמנו כמובילי שוק בגרמניה, ולחדור בהצלחה לשווקים נוספים דוגמת פו לין ואנגליה. בעתיד הקרוב נתרחב גם לארה"ב. אני מאמין שהסוד של היש ראלים אינו דווקא בשוק הספציפי הזה - החוזקה שלנו היא היזמות. אנחנו חו שבים בגדול ומקבלים החלטות אמיצות כדי לשנות את העולם".

לפני שייסד את מיינדספייס, זכאי הקים וניהל את חברת G-System ,Solar ספקית פתרונות סולאריים.

מנכ"ל ומייסד מיינדספייס. דן זכאי

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.