דו"ח השעות מוכיח: "שירה רבן עבדה רק 5 שעות ביום"

העובדת במעון רה"מ טענה כי שרה נתניהו אילצה אותה לעבוד 10 שעות ביום, אך הדו"ח שנחשף בערוץ 2 מראה תמונה אחרת ביה"ד לפרקליטי התובעת: "מחקו ביטויים מעליבים מהתביעה"

Israel Hayom - - עַמוּד רִאשׁוֹן - יאיר אלטמן

על פי דיווח של חדשות ,2 שירה רבן, עובדת מעון ראש הממשלה שטוענת להעסקה פוגענית מצד שרה נתניהו, עבדה בממוצע 5 שעות ביום, על אף שטענה שעבדה מידי יום 10 שעות עבודה רצופות.

במהדורה המרכזית נחשף דו"ח שעות העבודה של רבן. על פי הדו"ח, בחו דש ספטמבר עבדה רבן בשלושה ימים בלבד 9 שעות ביום, כאשר בשאר הימים עבדה כחמש שעות בממוצע. בסך הכל עבדה בכל 19 ימי העבודה שלה 103 שעות.

מטעמה של רבן נמסר בתגובה: "כש מתעמרים בך ומתעללים בך כל רגע הופך לנצח".

בתוך כך, שופט בית הדין האזורי לעבודה אייל אברהמי דרש אתמול מבא כוחה של רבן, לתקן את כתב התביעה והניסוחים בו כגון "שפחה" שהתייחסה לה ולשאר העובדות כך שיתאם נוסח משפטי.

"בית הדין רשאי לדרוש תיקונו של כתב טענות כאשר זה כולל ביטויים פוגעניים או כאשר זה כולל טיעון ארוך ומיותר המלווה בהאשמות הדדיות, שאין הצדקה לעלותם", כתב השופט אברהמי, "כמו כן נכון שלא לכנות עו בדות אחרות בכינויים מעליבים. בא כוח התובעת יתקן את כתב התביעה וישמיט את החלקים שאינם רלוונטים לצורך ההליך המשפטי שלפנינו".

כמו כן דרש השופט להבהיר האם לדעת התובעת שרה נתניהו היא המ עסיקה בפועל שלה או האם מדובר במ דינה. את התיקונים דרש לבצע בתוך 21 יום. עם זאת, השופט סירב למ חוק את כתב התביעה וביקש כי לאחר שיוגש כתב התביעה המתוקן יוגש כתב הגנה מלווה בתצהיר.

עורך דינה של נתניהו יוסי כהן דרש למחוק ביטויים "שנועדו רק להכפיש" את נתניהו ואינם רלוונטיים להליך, לטענתו. עוד הוא ביקש למחוק את שמה של שרה נתניהו מהתביעה. על כך קבע השופט כי רק לאחר הגשת כתב התביעה פעם נוספת, יוכל כהן להגיש בקשה למחיקת שמה.

שירה רבן. משמאל: דו"ח השעות שפורסם

צילום: חדשות 2

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.