מאז קום המדינה: יותר מ 33 אלף הרוגים בדרכים

יו"ר הכנסת: "יותר הרוגים מאשר במלחמות" ● בתוך פחות מדקה: שני הרוגים בתאונות

Israel Hayom - - חדשות -

גדעון אלון, אבי כהן, גדי גולן ושלומי דיאז

יותר מ 33 אלף אנשים נהרגו בישראל מאז קום המדינה בתאונות דרכים; כך נמסר אתמול בשורת דיונים במליאת הכנסת וב וועדות, לציון יום המחויבות הלאומית לבטיחות בדרכים.

יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין, הד גיש כי "בתאונות דרכים נהרגו יותר אנשים מאשר בכל מלחמות ישראל ובכל פיגועי הטרור". הוא ציין כי "יש בעיית תשתיות שצריך לטפל בה, אבל לא בה טמון שורש העניין. גם תרבות הנהיגה של חלק מאיתנו לוקה בחסר". יו"ר השדולה למאבק בתאונות דרכים, ח"כ חמד עמאר )ישראל ביתנו(, אמר שעד כה נהרגו ב 2017 בתאונות דרכים 331 איש. המצב במגזר הערבי זועק לשמיים - מדובר ב 33 אחוזים מההרוגים.

גם אתמול קיפחו שני בני אדם את חייהם בכבישים - בהפרש של שניות זה מזה. רוכב אופנוע כבן 55 נהרג אתמול בשעות הצהריים בתאונת דרכים בדרך בן גוריון בבת ים. רוכב האופנוע, שנסע על הטיילת, החליק במהלך הרכיבה והתנגש בעץ. חוב שים ופרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי, אך נאלצו לקבוע את מותו כעבור זמן קצר.

בהפרש של שניות, נהרג אתמול גבר בשנות ה 20 לחייו בתאונה עצ מית קטלנית, סמוך לכביש העוקף של רהט, לאחר שנפל מעגלה של רכב נוסע. הוא נפגע אנושות, ומו תו נקבע לאחר מכן. בוחני משטרת ישראל הגיעו לזירה ופתחו בחקירה של נסיבות התאונה.

הגשר שקרס יתוקן

שלושה חודשים בדיוק לאחר קריסת הגשר מעל כביש 4 בעק בות פגיעת המנוף בו, חברת נתיבי ישראל תבצע בלילה שבין רביעי לחמישי את ההתקנה המחודשת של גשר הולכי הרגל המחבר בין שכו נת רמת אלחנן בבני ברק לגבעת שמואל. לצורך כך ייחסם הכביש המהיר לתנועה בין מחלף בר אילן לגהה למשך הלילה. העבודות עתי דות להסתיים לקראת השעה חמש לפנות בוקר של חמישי. כזכור, בתאונה נהרג נהג מוביל המנוף, אליחי טדרי ז"ל, תושב חולון בן .58

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.