הורוסקופ - תחזית יומית

יום רביעי - 15.11.2017

Israel Hayom - - פנאי -

גדי

אנרגיות מוטרפות הזורמות אל כוכב סטורן שליטכם מובילות אל מצב רוח אופטימי במיוחד. אתם רואים את כל העולם דרך משקפיים ורודים. גישה חיובית מזמינה התרחשויות טובות אל תוך חייכם.

דלי

אין סיבה להיצמד למה שמיצה את עצמו. שום דבר חדש לא יכול להיכנס כל עוד לא הוצאתם את הישן. אתם מוצאים סיפוק והנאה בתחום שהיה זר לכם.

דגים

בעבודה מתעוררות בעיות של הרגע האחרון. אתם מרגישים עייפות נפשית, ואף שבסופו של דבר אתם מצליחים להתמודד בהצלחה עם כל הבעיות המתעוררות, הפעם אתם מרגישים בודדים במערכה.

טלה

יצר הנדודים מתעורר ואתם מתחילים לחפש יעד לנסיעה לאחר תקופה ממושכת של יובש רוחני ונפשי. גל של אנרגיה מרעננת ושובבה מפיח רוח חיים בשגרה הלוחצת ומצליח לעשות לכם את זה.

שור

יום מלא הפתעות וחידושים. תגיעו למקומות שלא תכננתם. אף על פי שמצב הרוח שלכם לא ממש בשיאו, היום תיהנו מיום מעולה וגדוש פעילויות מגוונות, המספק גירוי אינטלקטואלי מתאים.

תאומים

התכונות האופייניות לתקופה זו הן יוזמה ואסרטיביות. נראה כי הקצב המהיר שבו מתרחשים דברים מתאים מאוד לאופי שלכם, ואתם לא מתעכבים וחושבים יותר מדי, אלא מגיבים מהבטן.

סרטן

זהו יום שאינו מתאים לקבלת החלטות גורליות וגם לא לחתימה על הסכמים. אף על פי שמצבכם הכספי שפיר, אל תצאו לקניות ואל תתחייבו לתשלומים גבוהים, במיוחד בכל מה שקשור לבית.

אריה

אתם אנשים מעשיים שלא מתקשים להתמודד עם המציאות, והיום באופן מיוחד הכישורים שלכם בתחום זה יבואו לידי ביטוי. המצב מגיע לנקודת הכרעה ואין לכם שום סיבה לדחות את העניין.

בתולה

הזמנה מפתיעה שתקבלו היום לבילוי בסוף השבוע תכניס אתכם למצב של תזזית והתלבטות לא קלה. למרות הפיתוי הטמון בעניין, אתם בכלל לא בטוחים שזה מה שאתם רוצים לעשות.

מאזניים

מה שנדמה לכם היום ככישלון - יכול להתפתח להצלחה גדולה, בעיקר אם תשנו במקצת את הגישה שלכם. מדובר בתחום העבודה, אך יש גם רמיזה לכיוון האישי.

עקרב

האנרגיות הקוסמיות מאפשרות לכם להתמודד בהצלחה עם קשיים רבים שיעלו בזה אחר זה החל משעות הבוקר. נסו להישאר שקולים ורגועים למרות הלחץ. אין לפעול מתוך תחושת בהלה ואובדן שליטה.

קשת

בימים אלה הרקיע מעניק לכם הזדמנות לצאת לעצמאות כלכלית. הצעה שתגיע כאילו משום מקום תתגלה כעסקה מעניינת וראויה ששווה בחינה מדוקדקת ורצינית. יום מתאים לחתימה על חוזה.

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.