"צר לי שזה נגמר ככה"

Israel Hayom - - ספורט -

ונטורה, שנכתש על ידי המבקרים. "הדבר היחיד שאני מתנצל עליו הוא התוצאה הסופית", הכריז בסיום והוסיף אש למדורה שיצר.

המאמן בן הר96 אולי רשם הישגים נאים בקריירה, במיוחד בפיתוח שחר קנים, אבל את הכתם הזה הוא יתקשה למחוק. שני המשחקים מול שבדיה היו תמצית כהונתו. הרכבים ומערר כים שגויים, חילופים מרגיזים ואיבוד עשתונות הובילו את האיטלקים לאבר דון. מעל הכל הרגיזה העקשנות שלא לשתף את לורנצו אינסינייה בלי סיבה נראית לעין.

בסצנה שהמחישה את חוסר שביעות הרצון מהחלטותיו נראה דניאלה דה רוסי תוהה באוזניו של עוזר המאר מן מדוע הוא זה שנשלח להתחמם. "למה אני? תכניסו את אינסינייה! אנר חנו חייבים ניצחון", שאג.

ונטורה הוא הכתובת המרכזית לחיצי האשמה, אבל הוא לא לבד. גם נשיא ההתאחדות קרלו טבקיו סופג אש על הפגיעה בשחקן האיטלקי. "שנים ארור כות שבובות ראווה מנהלות את הכדור רגל שלנו", אמר בנושא פאולו קנבארו.

כמו כן, השחקנים הצעירים מפניר מים שהכישלון יהיה רשום על שמם. "אכזבנו את הוותיקים", הודה פדריקו ברנרדסקי, ששמע בסיום איך ג'ורג'יו קייליני, דה רוסי וג'יאנלואיג'י בופון מודיעים על פרישה.

בין כל הכתבות שניסו לנבא איך ייראה העתיד ואילו שחקנים ייכנסו לנעליהם של הפורשים, צצו כל הזמן הדמעות המרגשות של השוער הער צום בסיום. "צר לי שזה נגמר ככה", אמר בופון בקול חנוק, "ולא רק בגללי, בגלל כל הכדורגל האיטלקי שאני יודע כמה זה היה חשוב עבורו".

דווקא בגזרת השוער נדמה שג'יאנלואיג'י דונארומה יעשה את העבודה, אבל הבכי של הקפטן מחזק את נקודת הפתיחה. אולי איטליה לא ראויה להיות במונדיאל, אבל במר קרה שלה המשוואה אחרת - המונר דיאל איבד לא רק נבחרת, אלא גם קלאסה, פאסון, המנון ודמויות כמו ג'יג'י בופון.

שחקני נבחרת איטליה בסיום המשחק בסן סירו. המונדיאל ברוסיה איבד לא רק נבחרת, אלא גם קלאסה, פאסון, המנון ודמויות כמו השוער האגדי של האזורי

השבדים בעננים. עלו בזכות, עכשיו נראה מה יהיה להם למכור ברוסיה

צילומים: GettyImages

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.