להתחיל מאפס

אחרי הניצחון הגדול על ריאל מדריד, מכבי ת"א הובסה בבית 92:72 על ידי אנאדולו אפס ● אריק מקולום להט עם 8 שלשות ו 31 נק' ● בחמישי: הצהובים אצל חימקי מוסקבה

Israel Hayom - - ספורט - אבי סגל

רצף שלושת משחקי הבית של מכבי ת"א נראה היה כעומד להיות מושלם. הרי אחרי הניצחון על מילאנו ובמיוחד זה על ריאל מדריד - מי זו כבר אנאדולו אפס? אלא שא תמול המציאות טפחה על פניהם של הצהובים, שהובסו 92:72 על ידי קבוצה שפתחה את היורוליג בחמישה הפס דים, ומאז התאוששה עם ניצחון בברצלונה וכעת אחד גדול בת"א. מכבי? היא תצא למוסקבה למשחק מול חימקי עם הרבה חומר למחשבה.

מכבי נכנעה בעיקר להצגה ענקית של מיודענו אריק מקולום )לשעבר בנתניה ובכפ"ס(, שסיפק את אחת ההופעות הג דולות של שחקן בודד שנראו ביד אליהו 31) נקודות, 8 מ 11 לשלוש(.

אבל היא לא הפסידה רק לו: מכבי, שעמדה בשני המשחקים האחרונים על אזור ה 50 ריבאונדים )כ 20 מהם בהתק פה(, נתקלה הפעם ביריבה שלא רק שלא נופלת ממנה בתחום, אלא עולה עליה; הצהובים צנחו לכמעט מחצית מהכדורים החוזרים שהשיגו בשבוע שעבר ונכנעו 42:28 במלחמה על הריבאונד.

פראסוביץ' בחר לפתוח עם שני הסנ טרים שלו, ולדימיר שטימאץ' ובראיינט דאנסטון, והעלה את הכוכב שלו אריק מקולום רק בדקה ה .8 מנגד, ספאחיה פתח עם החמישייה הרגילה )ג'קסון, די ברתולומיאו, קול, בולדן ופראחוסקי(.

מקולום, שהיה בספק להתמודדות בגלל פציעה, נכנס כאמור רק אחרי 8 דקות, אבל נכנס בטירוף וצלף שש של שות רצופות.

הרכז, שהחל את דרכו בארץ תמורת סכומים פעוטים בנתניה ובליגה הש נייה בכפ"ס, הוא היום תותח גדול, רק הבעיה שלא תמיד זה מסתדר עם משחק קבוצתי ושטף קבוצתי. אתמול הכל הלך לו. אנאדולו סיימה מחצית עם 9 מ 14 לשלוש והגיעה כבר ליתרון ‪.(32:47) 15‬ להפסקה הטורקים ירדו בפלוס ,12 למ רות שלמכבי היו במחצית הזו 6 חסימות. מכבי, שהבליטה את ההגנה שלה העונה עד כה, ספגה כמעט 50 במחצית.

פראסוביץ' טעה כשלא פתח עם מקולום את החצי השני, ובמקביל פייר ג'קסון נכנס לעניינים. הרכז, שברבע הראשון רשם ארבעה איבודים, קלע 13

נקודות מהירות בתחילת הרבע השלי שי ומכבי הורידה את ההפרש ל .57:52 בשלב הזה מקולום נכנס והפער חזר לדו ספרתי, אבל ג'ונה בולדן, אולי במשחקו הטוב במכבי, דאג שהיא תרד בסוף הרבע בפער של נגיעה .(67:61)

מכבי נאבקה כדי להישאר בתמונה, אבל מקולום שוב חימם מנועים ו 3 דקות לסיום קבר את השלשה השמינית שלו וקבע .70:81 זה היה הנוק אאוט. המשי מה מבחינת מכבי ברגע הזה היתה לא להתפרק לגמרי, אבל היא לא עמדה בה.

צילום: אלן שיבר

קול ובולדן. מכבי לא מצאה תשובה למקולום

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.