עבודה מזדמנת באילת סוף ידוע מראש?

אחרי שישה מחזורים ובהם ניצחון אחד בלבד, מאיר טפירו פוטר מאימון הפועל אילת "מודים לו על נכונותו לאמן כאן למרות הקשיים והריחוק המשפחתי", נמסר מהמועדון שרון דרוקר, אריק שיבק ואלעד חסין מועמדים להחליפו

Israel Hayom - - ספורט - אבי סגל

אחרי שישה מחזורים בלבד מאמן שני בליגת העל מאבד את משרתו. לאחר שפוטיס קציקאריס פוטר בשבוע שעבר מהפועל ירושלים, אתמול הגיע תורו של מאיר טפירו לקבל מהפועל אילת הודעה על סיום עבודתו. זאת לאחר שהוביל את הקבוצה לניצחון בודד לעומת חמישה הפסדים, האחרון שבהם בבית מול בני הרצליה.

באילת ציפו שטפירו יתפטר, אך המאמן הבהיר כבר בסיום ההפסד להי רצליה שזו לא כוונתו. "התפטרות זה ללוזרים, ואני לא לוזר", הוא אמר. טפירו האמין שהוא מסוגל להעלות את אילת על דרך המלך, אך בהנהלה הוחלט שלא לתת לו צ'אנס נוסף. "ביי שיבת ההנהלה הוחלט להיפרד ממאמן הקבוצה מאיר טפירו", נמסר מהמועי דון, "הפועל אילת והיו"ר מוטי אמסלם מבקשים להודות למאיר על נכונוי תו לאמן את הקבוצה למרות הקשיים והריחוק המשפחתי. ההנהלה מאחלת למאיר הצלחה רבה בהמשך הדרך".

במקביל, בהפועל אילת הודיי עו שייקחו את הזמן בנוגע למציאת מחליף לטפירו. "החלטה לגבי זהות המאמן החדש תתקבל רק לאחר פגרת הנבחרת, ואת המשחק הקרוב (מול גלי בוע/גליל בחוץ ביום ראשון) ינהלו עוזרי המאמן ערן יצחק ואוריה מזרחי", נמסר מהמועדון.

מי שנמצא חזק על הכוונת של הפוי על אילת הוא שרון דרוקר, שהיה מוי עמד גם בקיץ. הבעיה היא שדרוקר מאמן כיום את אקדמיק סופיה הבולי גרית ולא ברור מה סיכוייו להשתחרר מהחוזה. מועמדים נוספים לתפקיד הם אריק שיבק (שכבר אימן במועדון בשתי קדנציות שונות ואף הגיע איתו עד לגמר הפלייאוף) ואלעד חסין.

הפועל אילת אמנם היתה קבוצת צמרת אשתקד (סיימה את העונה הסי דירה במקום השני, הפסידה למכבי ראשל"צ בסדרת רבע גמר הפלייאוף), אך העונה הסיפור שונה לחלוטין (למי רות שגם פתיחת העונה שעברה לא היתה מבריקה), כאשר כבר מתקופת ההכנה בקיץ העניינים נראו לא טוב.

השינוי המשמעותי הראשון באילת היה המעבר לחמישה זרים בסגל עם צירופו של מארק רוסאריו, וזה לא נעצר כאן. באילת החליטו להחליף את הסני טר דנזל באולס בדמיון ג'יימס, שערך מול הרצליה את הופעת הבכורה. השיי נויים לא יסתיימו בכך ואלאנדו טאקר, שמאכזב מתחילת העונה, קיבל הודי עה שעליו לחפש קבוצה חדשה והוא יוחלף גם כן. חוסר ההמשכיות/ודאות הזה היה בסופו של דבר בעוכריו של טפירו, שכאמור הפך אתמול למאמן אילת לשעבר.

טפירו בן הי24, שפרש ממשחק ,2016יב ערך בעונה שעברה את הבי כורה שלו כמאמן במכבי אשדוד, אך לא המשיך שם למרות שהחזיק בחוזה לעונה נוספת. לאילת הוא הגיע אחרי שנפלה ההחלטה שעודד קטש לא יישאר בתי פקיד, הודעה שיצאה בזמן שקטש אימן את נבחרת העתודה באליפות אירופה.

צילום: אודי ציטיאט

שיבק. יחזור לקדנציה שלישית בהפועל אילת?

טפירו. "התפטרות זה ללוזרים, ואני לא כזה", אמר אחרי ההפסד להרצליה

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.