הורוסקופ - תחזית יומית

יום שלישי - 17.04.2018

Israel Hayom - - פנאי -

גדי

יום של בעיות בתקשורת. נדמה לכם שלא ממש מבינים אתכם ומכיוון שהכעס מתעורר, גם אין לכם חשק להסביר. כדאי שתבדקו את עצמכם אם המניעים שלכם נקיים משיקולים זרים.

דלי

שיתוף פעולה עם כמה גורמים באותו זמן מניב הצלחה גורפת בתחום החברתי. היצירתיות שלכם באה לידי ביטוי ומוערכת על ידי אנשים רבים שנהנים מהסיטואציה. צפוי שינוי משמעותי בגישתכם בעניין הזוגיות.

דגים

אל תתרוצצו יותר מדי. אתם חווים עייפות ולכן קחו את היום הזה בקלות וחלקו אחריות. העולם לא יתמוטט אם תרשו לעצמכם להוריד פרופיל ולתת לאחרים לנהל את מה שצריך להיעשות.

טלה

נראה כי בימים אלה הגעתם סוף סוף להחלטה סופית בנוגע לבן הזוג המועדף עליכם וההקלה מאפשרת לכם לנשום לרווחה. אתם מאושרים מאוד ושלמים לגמרי עם כל העניין.

שור

כדאי שתפנימו את העובדה שהגיע הזמן שלכם. אתם צריכים לעשות את מה שחשוב לכם ולהעמיד את עצמכם בראש סדר העדיפויות. זה לא מין קטע אגואיסטי אלא התחברות לפנימיות ולרצונות הכמוסים ביותר שלכם.

תאומים

במשך היום אתם עובדים קשה ורק לקראת הערב יש לכם הזדמנות להירגע. לפנויים זה יום מתאים במיוחד ליציאה לבלות אצל חברים. משהו שקט עדיף על פני פאבים אפופי עשן או מועדונים רועשים.

סרטן

יום נהדר שבו אתם סוגרים מיזם פורה במיוחד. יוזמה שלכם יכולה להוביל את כל הקטע הזה לכיוונים חדשים ומרתקים. יש מי שממתין שתעשו את הצעד הראשון.

אריה

יום זה מאופיין בקטעים נהדרים מבחינה חברתית. הבית מלא אורחים, בני משפחה וחברים. תופתעו לגלות שיש מישהו קרוב שממש מפתח כלפיכם רעיונות רומנטיים. אתם שופעים חיבה ופתיחות.

בתולה

זו שעת כושר להתחדשות ולשינוי. הכוונה היא בעיקר לתחום הקריירה אך לא רק. בתחום הרומנטי אתם נמצאים בדילמה מעוררת מחשבה. אתם די מרוצים מהמצב הקיים.

מאזניים

אתם צריכים ללמוד לפרגן לעצמכם קצת יותר. מצד אחד יש המון ביקורת עצמית נוקבת, ומצד שני אתם מרשים לעצמכם לעגל פינות בתחומים שבהם אתם נדרשים ליתר פעולה.

עקרב

יום של פתיחת חסימות. גל של אנרגיה חיובית זורם אליכם ומאפשר היווצרות של הזדמנויות ומצבים חדשים. הצעות מפתיעות למדי מגיעות מכיוון של אדם שאיתו יצרתם קשר לפני כמה חודשים.

קשת

תחושת התקיעות מתחלפת במהירות בגל של אנרגיות חיוביות. אתם יוזמים ויוצרים קשרים עם אנשים שרק חיכו לצעד ראשון מכם. קשר עם אדם מרתק מתאפשר פתאום לאחר תקופה ארוכה של קיפאון.

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.