הפועל ב"ש תציע לאוגו חוזה חדש

בשורות האלופה מרוצים מגישתו של הקשר מאז חזר מהרחקה, ומעוניינים להאריך את ההתקשרות עימו ● קואנקה לא ימשיך

Israel Hayom - - ספורט - ליאב נחמני

כמה מאות מאוהדי הפועל ב"ש סירבו לצאת ביום ראשון מאצטדיון טרנר וללכת הביתה. השעה היתה כבר קרוב לחצות, כשעה לאחר הדרמה הגדולה שבמ סגרתה חזרה קבוצתם מפיגור של שני שערים ל 2:2 מול הפועל חיפה משער עצמי בדקה ה .94

"בטרנר תמיד מאמינים שהכל אפ שרי", הסביר אורן ביטון את התחושות בקרב השחקנים, שסגרו 51 משחקי ליגה ללא הפסד ביתי, "הקהל דוחף, ולא חש בנו שנפסיד את המשחק".

ביטון היה זה שהרים את הקרן שהל כה לראש של עדן בן בסט ומשם לשער. "בהרמת הקרן ידעתי שזה ייכנס", טען המגן, "הצוות נותן לי את כל הכדורים ואני בהחלט מאמין שזה ייכנס בכל דקה במשחק".

גם השחקנים חגגו לאחר המשחק כאילו מדובר היה בחגיגות האליפות. "זה תיקו שכולו ניצחון", אמרו בב"ש, "בכל שער שמובקע באצטדיון הכרוז אומר באנגלית 'זהו טרנר', אז זאת באמת הייחודיות שלו. בלי האנרגיות המטורפות שהיו אין סיכוי שהיינו חו זרים למשחק".

איסאק קואנקה, שפתח בהרכב והוח לף במחצית, היה מאוכזב בסיום ואמר לחבריו כי הרגיש טוב במשחק. במועדון הבהירו כי "כל ההחלטות היו מקצו עיות כדי לעזור לקבוצה לחזור למשחק". קואנקה מבין כי הסיכוי שיישאר בעו נה הבאה בבירת הנגב קלוש עד אפסי, והוא יצטרך להגיע להסדר פיצוי על התרת חוזהו.

ג'ון אוגו, שכבש את השער המצ מק שלשום, זכה לשבחים על יכולתו. בב"ש מרוצים מהגישה של הקשר מאז חזר מההרחקה וצפויים לדון עימו בקיץ על חוזה חדש, אולם בשל השתתפותו במונדיאל ברוסיה במדי נבחרת ניגריה עדיין לא ברור מתי הצדדים ייפגשו.

"מרגיש כמו הפסד"

תחושות קשות שררו בהפועל חיפה אחרי ה 2:2 מול הפועל ב"ש בטרנר. "זה מרגיש כמו הפסד", אמרו במועדון, "אנחנו מאוכזבים מתיקו מול האלו פה במגרש שהיא לא הפסידה בו, וזה אומר הכל".

המאמן ניר קלינגר החמיא לשחקניו לאחר המשחק, כמו גם הבעלים יואב כץ, שאמר: "למרות חיסורים של שלו שה שחקני הגנה, הקבוצה לא נפגעה וזה אומר הכל על הפועל חיפה של העונה".

כץ יגיע לישראל בסוף השבוע במט רה לסגור את חוזיהם של כמה שחקנים לקראת העונה הבאה. הבעלים יתרכז במו"מ מול דור מלול, ניסו קפילוטו, אלון תורג'מן וראדו גינסארי. לגבי הש ניים האחרונים, הסיכוי שיישארו לא גבוה מאחר שיש התעניינות לגביהם מצד מועדונים גדולים בארץ ובחו"ל. בסביבתו של תורג'מן כבר החלו גישו שים מצידה של מכבי ת"א, בעוד גינ סארי מצפה להכפיל את שכרו, שעומד על 140 אלף דולר לעונה.

צילום: אלן שיבר

אוגו )משמאל( עוצר את ורמוט ביום ראשון בטרנר

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.