שמיני עוצרת

נהריה עצרה רצף של שבעה הפסדים עם 72:87 ביתי על ראשל"צ, שנותן למאמן אריק אלפסי הרבה אוויר לנשימה ● עמית שמחון הוביל את אילת ל 81:90 על נס ציונה

Israel Hayom - - ספורט - בן סרטני

הפועל אילת חזרה לנצח אתמול עם 81:90 על עירוני נס ציונה שהעלה אותה למאזן חיובי, ובכך נצ מדה גם לשש הראשונות בטבלה והיא קרובה להבטיח את מקומה בפלייאוף.

נס ציונה לעומת זאת, היא סוג של חידה. בכל משחק עולה השאלה איזו קבוצה נראה הערב - זו שגברה על הפו על ירושלים, מכבי ת"א והפועל ת"א, או זו שמועדת פעם אחר פעם מול נמושות הליגה? ובכן, אתמול עלתה נס ציונה בעלת שני ראשים.

ברבע השלישי למשל הם כבר עלו ליתרון ,34:49 ונראו כמו קוטלת הג דולות, אך המתג כבה ברבע הרביעי והכתומים נעלמו כשאילת ברחה ל 1:16 בדרך לניצחון הרבה בזכות יכולת טובה של עמית שמחון שסיים 21 נקודות 9) מ 15 מהשדה(.

בגזרה הצפונית, עירוני נהריה עצרה רצף של שבעה הפסדים ונחלצה מהמ קום האחרון בטבלה בזכות ניצחון קריטי במאבקי ההישרדות בליגה, 72:87 על מכבי ראשל"צ.

הסגולים ידעו שאין להם עוד הרבה הזדמנויות לתקן את מצבם הרעוע, לכן הם הסתערו על היריבה מהפתיחה ועלו ליתרון 15:23 אחרי עשר דקות. אפשר היה להרגיש אתמול את הרעב של נהריה לניצחון שיוציא אותה מהבוץ, ולראייה היא הכתיבה את הקצב במחצית הרא שונה .(37:43)

השליטה של אריק אלפסי ושחקניו נמשכה גם במחצית השנייה, והם עשו כל שביכולתם בשני צידי המגרש כדי לעצור את כדור השלג – הסגולים הת נפלו על כל כדור אבוד, שלטו מתחת לסלים 33:41) לנהריה בריבאונד(, ועם הגנה קשוחה במיוחד הצליחה לעצור את קית לנגפורד שנכנס לעניינים בשלב מאוחר, 20-ו הנקודות שלו כבר לא הועילו. מנגד, אלכס יאנג עם 21 נק' ואנתוני בארבר עם 20 היו גדולים על ההגנה הכתומה.

בסופו של יום הקבוצה שרצתה יותר ניצחה, וצביקה שרף רושם הפסד ראשון בסיבוב המחודש בעיר היין.

צילומים: סוכנות ג'יני

נסטרנקו מעל הולוואי. ניצחון קריטי לסגולים

לנגפורד. התעורר מאוחר מדי

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.