שומרים על המתח

כדוריד: כל ארבע סדרות רבע הגמר יוכרעו במשחק השלישי שייערך ביום שישי ● מכבי והפועל ראשל"צ נחלצו מסיום עונה מוקדם ● מכבי ת"א יצאה מפיגור באשדוד והעבירה את ההכרעה אליה ● כדורעף: 2:2 דרמטי בחצי הגמר בין מכבי ת"א לכפ"ס

Israel Hayom - - ספורט - עדי רובינשטיין

עדיין בחיים, זו הכותרת של משחק מספר שתיים בסדרות רבע הגמר בפלייאוף הכדוריד כשהמשחק השלישי והמכריע בו ייערך ביום שישי הקרוב בלא פחות מארבעה מגרשים. יותר דרמה מזה אי אפשר לבקש.

על אף שאולם קציר בחולון היה מלא כפי שלא נראה מתחילת העונה, מן הרגע הראשון היה ברור שהפועל ראשון לציון הגיע לטרוף את מ.כ חולון ולא לגמור את העונה באופן לא צפוי. יחד עם השחקן הטוב ביותר שלה, נובאק בוסקוביץ', שלא שיחק במשחק הראשון, האדומים השתלטו מהר מאד על המשחק וגברו 23:27 בדרך ל־1:1 בסידרה.

גם האלופה מכבי ראשל"צ החזירה את הביתיות אליה לאחר ניצחון חשוב 25:30 על א.ס רמה"ש שמתעקשת לב־ עוט בדלי בכל פעם שיש לה הזדמנות לעשות משהו היסטורי.

המשחק היה צמוד לכל אורכו אבל בסופו של השליטה של האורחת הסתיימה בניצחון וב־1:1 בסידרה.

גם ברחובות היה דרמטי ממש כמו במשחק הראשון בהרצליה, אבל הפעם האורחת מהשרון חזרה עם ניצחון 22:26 ורק נס גדול ימנע ממנה לעלות לחצי הגמר לאחר המשחק השלישי ביום שישי כאשר היא מגיעה עם יתרון שיאפשר לה להפסיד בעד שלושה שערים ועדיין לעלות לחצי הגמר.

מכבי ת"א כבר הייתה בפיגור באשדוד, אבל חזרה עם ניצחון 23:26 לאחר מהפך מצויין מול הפועל, שיספיק לה כנראה גם ביום שישי בדרך לחצי הגמר. הפועל קרית אונו ירדה לליגה השנייה לאחר הפסד 39:24 לנס ציונה.

כדורעף. סדרת חצי הגמר בין מכבי ת"א להפועל כפ"ס שמרה גם אתמול על הדרמה במפגשים בין הקבוצות כשכפ"ס הצליחה להשוות את הסידרה ל־2:2 אחרי שניצחה 1:3 במשחק הרביעי ,20:25(‬ ,25:20 ,22:25 ‪.)17:25 המשחק החמישי והמכריע ייערך בכפ"ס ביום שישי בשעה .13:00

חולון מנסה לעצור את שאנדריק

צילום: חן קלדרון

טורקניץ מול רמה"ש

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.