אני שוכב פצוע, אבל רוצה לצאת ולהיות איתך

Israel Hayom - - חדשות -

אהלן מרים, תפסתי חשק לכתוב לך, עכשיו בשישי לפנות ערב. לפני כמה דקות גמרתי לקרוא שוב את מכתבך וגם אני צריך אותך S.O.S ומתגעגע ואין לי מילים, אולי יבואו בהמ שך. החליפו לי תחבושת, זה נהוג פעמיים ביום וזה לא נעים כל כך לראות את החורים שנקבו בי. אבל הרגשתי טובה יותר מיום ליום, ואני אצא מהפציעה בריא לגמרי ואת עוד תראי. אנשי סגל נוספים באו ואחד מהם סיפר שהכדור, לפני שפגע בי, פגע בשער ברזל ושינה את כיוונו אל הרגל ויצא.

היום ביקר אותי בן דוד שלי, בחור ישיבה שסיפר לי קצת מהל כות התורה, הקשבתי לו וייתכן שיש אמת בדבריו. אני מרגיש שאני קצת בעולם אחר. כל הזמן כאילו מסך לפניי ואני בעולם בית החולים, מנו תק. הייתי רוצה מאוד לצאת מכאן, להתאוורר ולהיות איתך בלי שיפ ריעו לנו, שעה, שבוע ואולי יותר. קצת להתבודד לתפוס שקט. מהצבא די לוחצים שאחזור מהר, אבל אני מתעצבן מזה, ולא אמהר עד שלא אבריא.

נצטרך להיות עם הצבא עוד שנה וחצי מקסימום, כשאני מקווה ששלושה חודשים אחרונים יופחתו לי על התנהגות טובה, ואהיה אזרח מהר יותר. עד רגע הפציעה היה לי שם די נחמד בסך הכל, חשבתי עלייך הרבה ונורא התגעגעתי אך לא יכולתי לעשות כלום. סרן יפתח עין נפצע ברגלו במבצע ליטני, כשלושה חודשים לפני שנפל בקרב בדרום לבנון ב .09.06.78 זהו המכתב האחרון ששלח למרים, ב 24.03.1978

קטע ממכתבו של יפתח

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.