הטלפון ששינה את מסלול חיי

עדי טל כהן היתה חברתו של טל

Israel Hayom - - חדשות -

השעה היתה שש בבוקר, 23 בספטמבר ,2004 ערב יום כיפור. הטלפון שלי צלצל. על הקו אמא שלך. היתה חדירת מח בלים למוצב מורג. אתה נהרגת.

חושך. מחנק, צלילה למע מקים, אני נופלת על ברכי ולא מצליחה לנשום.

טלטול, צלצול הטלפון לפני 13 שנים שינה את מסלול חיי. איבדתי אותך... אהוב נעוריי, החבר הכי טוב שלי, היקר לי

מכל. אמנם הייתי מוקפת באלפי אנשים שחיבקו אותי והגיעו לה לוויה ולשבעה, אבל הרגשתי כל כך בודדה. שום גורם רשמי לא הודיע לי על מה שקרה, ולא פנה אלי בשבעה להציע לי טיפול. לא היה לי פשוט לחייך או למצוא בתוכי רצון להמשיך לחיות.

ידעתי שאתה רוצה לראות אותי ממשיכה, או לפחות מו צאת לעצמי קצת רגעים קטנים של אושר. הכרתי את עמותת "הותיר אחריו חברה" שהושיטה לי גלגל הצלה. הן צירפו אותי לקבוצת תמיכה של צעירות שעברו אותו משבר, שחלקו איתי אהבה מדהימה שנקטעה, ואת הצער והבדידות אחריה.

ואכן מה שאומרים נכון. דווקא מתוך המשבר גיליתי את הכו חות שהסתתרו בתוכי. מצאתי רצון לצמוח וללמוד על עצמי ועל העולם. התחלתי לחפש לעצמי נקודות של שמח, וב חרתי לחיות. ולהרחיב את הלב שלי לעוד מקומות. המשפחה שלך הפכה למשפחתי לתמיד. ההורים שלך הגיעו לחתונה עם יפתח וללידות של תמרי ונעם. הם ממלאים אותי באושר גדול. למדתי שני תארים, ואני עובדת עשור במגזר השלישי כמנהלת ויזמת לשינוי חברתי.

גיליתי שאחד הדברים שנות נים לי רקש"א ומשמעות אחרי לכתך היא ההתנדבות שלי בעמותת החברות. טולי... אני יושבת וכותבת לך בחזרה, ומ בינה שגם אני מוצאת סיפוק ואושר אפילו כשקשה, ושכ מוך, הזוגיות, המשפחה והע שייה למען החברה הישראלית, הם שמייצרים עבורי כל יום מחדש רגעים קטנים של אושר. אוהבת וזוכרת לתמיד, עדי.

עדי טל כהן

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.