מתוקה שלי, בסוף נתחתן

Israel Hayom - - חדשות - טלצ׳ו שלך.

אז ככה, זה מתחיל במין פילו סופיה מסוימת שאומרת את הדבר הבא: בכל חייו של אדם יש קטעים מאושרים, קטעים עצו בים וקטעים שהם לא מאושרים ולא עצובים. עכשיו גם הקטעים המאושרים, זאת אומרת כשא דם מאושר, זה לא כל הזמן, כי הרי אתה לא הולך כל הזמן ומ רגיש "אני מאושר". זאת אומרת שבכלליות, אם באותו רגע היו שואלים אותך: "אתה מאושר?" תאמר: "כן".

עכשיו, הקטעים המאושרים האלה שאני מדבר עליהם בעצם מורכבים ברגעים קטנים שבהם אתה פשוט מרגיש שהאושר מציף אותך, מין תחושת התרוממות נפש כזאת, רגעים כאלה נקראים - רג עים קטנים של אושר.

טוב, אחרי שהסברתי את עצמי אני יכול להתחיל לומר לך מה קורה בקשר אלי. אני חושב שרוב הזמן אני מאושר, ואפילו בקט עים שהם מוגדרים כמאוד מאוד משביז"ים )למשל באמצע תרגיל כמו שעשינו היום שפשוט איזה אלף שעות עמדנו בגשם שוטף, אז כולם היו נורא שבוזים אבל אני הייתי די שמח מהמצב(.

כפי שכבר הסברתי האושר הכללי הזה מורכב מהרבה רגעים קטנים של אושר, שאצלי, אני משער, יש הרבה רגעים קטנים של אושר כי בסך הכל אני רוב הזמן מאושר.

לאחרונה שמתי לב שאם חוש בים על זה אז בערך 90% מהרגעים הקטנים האלה )מעכשיו נקרא להם רקש"א( בעצם קשורים אלייך.

כן, כן, אלייך )מה את מופת .(!?תע בעצם בכל פעם שקורה לי משהו טוב או רע אני חושב עלייך )באופן טבעי( והרגע המאושר לכאורה הופך לרקש"א )שלפי ההגדרה זה רגע שאתה בעצם מוצף במין אושר בלתי מוסבר שכזה(.

פשוט נורא נחמד לי לחשוב שתמיד יש מישהי שדואגת לי, שמחכה לי שתחכה לי והכי חשוב שאוהבת אותי מיליונים )כפי שאני אוהב אותה(. ושדרך הבטן היא הבחורה הכי מקסימה שאני מכיר והכרתי אי פעם )ואני מתכוון לזה - הכרתי אי פעם!( ואני שמח לומר לך שאת מקפיצה את רמת האושר שלי פלאים ופשוט ממלאת אותי ברקש"א, שבעצם עושים אותי לאדם מאושר עד מאוד.

טוב אז בסה"כ אחרי כל בלבולי השכל, בסה"כ אני אומר לך שאני מת עלייך ואני אוהב אותך בכמות בלתי ניתנת להגדרה.

דרך אגב אל תשכחי שאני הולך להתחתן איתך, ויהיו לנו ילדים ובית וכלב וחתול ועכבר ואוג רים ודגים ותוכים )סתאאם. כלומר סתאאם לגבי כל החיות!(. אוהב אותך עד השמיים ותמיד אוהב אותך ילדה יפה ומתוקה שלי.

טל ז”ל עם עדי. מימין: המכתב המרגש שכתב לה

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.