כמות

Israel Hayom - - ספורט -

לנו. היו טעויות שנעשו בקיץ והרצון היה לתקן אותן כבר עכשיו, לא לח כות לסוף העונה". הטעויות המדוברות נוגעות בעיקר להחתמות כמו אנסטיס והקשר הצרפתי ז'וליאן סטו, שגם הוא עשוי למצוא את עצמו מחוץ לקבוצה בסיטואציה מסוימת עד תום חלון ההע ברות ב 17 בחודש.

אז אמנם הסגל של ב"ש דליל יותר כעת, אבל אם תשאלו את הצוות המ קצועי של האדומים הוא איכותי יותר מזה שהיה לפני הפגרה. "בחודש יוני נבנה סגל לשלוש מס גרות", הסבירו בקבוצה, "הכל קרה מהר ונעשו טעויות. עכשיו אין צורך בסגל כה גדול, וכרגע יש מספיק כלים לצוות המקצועי להתמודד בזירה המקומית. המחשבה היא לא להיקלע לבעיות בתקנון הפייר פליי בעוד שלוש עונות".

בחזרה לעסקת סבע. כדי להנחית בטרנר את מלך שערי הליגה בעונה שעברה תצטרך האלופה להוסיף כסף, אך ההערכה היא שהשחקנים שייכללו בעסקה מול נתניה יפנו כסף מהתקציב כך שההשקעה תהיה סבירה ותנוע סביב חצי מיליון יורו. כמו כן, עדיין קיימת אפשרות שבן שהר יעזוב, למרות שהוא מסרב לעבור לבית"ר. גורמים חיצוניים מנסים לרקום עסקה שבמסגרתה יגיע החלוץ למכבי חיפה, אך כרגע זה עדיין רחוק מאחר שהירוקים יצטרכו לשאת במלוא שכרו של שהר בב"ש, ובמקביל לקבל את ההסכמה של השחקן למעבר.

"באתי לזכות בתארים"

שחקני הרגש החדשים נייג'ל האסל ביינק ואריק סאבו יהיו בסגל מול אש דוד מחר. ההולנדי, שהספיק להתאמן עם הקבוצה, עשוי לפתוח בהרכב, בעוד הסלובקי צפוי להיכלל בסגל ולהיכנס לעניינים תוך כדי תנועה. מיחאי קו רהוט, ששרד את גל השחרורים, צפוי לחזור לעמדת המגן השמאלי עד שאורן ביטון ישוב מפציעה. "אני רוצה לראות רוח חדשה בקבוצה", אמר בכר לקראת שבת, "אני רואה זאת באימונים האחרונים וצריך לראות זאת גם בשבת. זה לא סוד שלא נראינו טוב בלשון המעטה והבנו שצריך לעשות שינוי". המאמן, שמודע לכך שקיבל כל מה שרצה מהבעלים אלונה ברקת, סיכם: "צריך להודות שיש לנו הנהלה שלא הרימה ידיים למרות האכזבה באירופה. אנחנו כאן כדי ללכת עד הסוף ורואים את זה בפעולות שהמועדון עושה. כעת מה שנותר הוא להביא תוצאות, כי נות נים לנו את כל התנאים להצליח". האסלביינק הצהיר: "באתי כדי לז כות בתארים, מה שכבר עשו כאן בש נים האחרונות".

חלק מהשחקנים שעזבו את בירת הנגב לאחרונה, והיד עוד נטויה

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.