נלכד החשוד ברצח פרודתו: "לא מעכלים את מה שקרה"

בתום חיפושים נרחבים, נתפס יצחק שפק סמוך למושב אביחיל שבעמק חפר ● הנרצחת, עליזה שפק, הובאה למנוחות; "לא יודע איך נמשיך בלעדייך", ספד לה בנה

Israel Hayom - - חדשות - שלומי דיאז

יצחק שפק, החשוד שרצח את פרודתו עליזה שפק השבוע בנ תניה, נלכד אתמול על ידי שוטרים ממרחב השרון במושב הסמוך למושב אביחיל בעמק חפר. הוא נתפס כשהוא יושב בצידי הדרך תחת גשר, בעיקר הודות לפעולות חיפוש משולבות טכנולוגיה, בשיתוף מסוק משטרתי, אזרחים ומתנדבים.

שפק נקלט על ידי מצלמות אבטחה של אזרחים באזור כפר ידידיה בשעות הלילה, דבר שסייע בצמצום אזור החי פושים. לאחר מעצרו של שפק, שלא התנגד למעצר ולא דיבר, הוא הובהל לחקירה ומשם להארכת מעצרו.

עליזה שפק (50) הובאה אמש למנו חות בבית העלמין בנתניה, עיר מגו ריה. ביום רביעי בערב היא נמצאה ללא רוח חיים בדירתה שברחוב עמק חפר. על גופה נמצאו סימני דקירה רבים. בעלה נמלט מהזירה, לא לפני שאמר לשכן שלה כי רצח אותה. "תגיד לילדים שאני אוהב אותם", אמר.

לזוג יש שני בנים ושתי בנות. נגד שפק הבעל הוגשה בעבר על ידי פרוד תו תלונה על תקיפה. הוא הואשם לפני כשנה בעבירת תקיפה אך לא נכלא, אלא נידון בפברואר השנה למאסר על תנאי ולקנס בסך 5,000 שקלים.

שפק המנוחה היתה שדרנית ברדיו "אמצע הדרך". בנה הבכור, חי, ספד לאמו: "אמא, אין מילה שיכולה לתאר את אהבתי העצומה אלייך. אמא שלי, מילה עם כל כך הרבה משמעות. לא מאמין שאני את המילה הזאת לא אוכל יותר להגיד. אין מילה, אמא שלי, שי כולה לתאר את הכאב שמתחולל כרגע בגופי, בעצמותיי ובנשמתי. אמא שלי נרצחה אתמול בלילה והשאירה אותי ללא פעימות בלב. כמה את אהובה על כולם. לא מעכל את מה שקרה. אני אוהב אותך. לא יודע איך אמשיך ככה בלעדייך. רציתי תמיד לגרום לך לאושר, אהובתי".

חבריה וחברותיה תיארו אותה כאדם חייכן ושמח.

"היא היתה מקסימה וחייכנית אל כולם", סיפרו. "לפני חודש חיתנה את הבן הבכור והיתה מאושרת עד הש מיים. לפני שבועיים חגגה יום הולדת לבתה. ילדיה היו מעל לכל. ידענו על המקרה בעבר שאוימה על ידיו וגם הותקפה, והיה צו הרחקה בעבר, ויד ענו שבתקופה האחרונה היה סוג של סכסוך, אבל לא תיארנו לעצמנו שהוא ייקח את זה רחוק כל כך".

צילום: שמואל בוכריס

הלווייתה של עליזה שפק

עליזה שפק ז"ל

רגע לכידתו של יצחק שפק

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.