שני בני אדם נהרגו בתאונה חזיתית בדרום

התאונה - בגלל עקיפה מסוכנת ● בעשור האחרון נהרגו בקטע הכביש 12 בני אדם

Israel Hayom - - חדשות - גדי גולן, שלומי דיאז ויורי ילון

שני בני אדם נהרגו אתמול ואחר נפצע קשה מאוד בתאונה חזיתית בנגב, בין צומת צפית לצומת הערבה. אדם נוסף נפצע באורח בינוניקשה ושלושה נפצעו קל.

חקירה ראשונית של בוחני תנועה העלתה כי אחד הנהגים החל לבצע עקיפה בדרך שאינה פנויה והתנגש בעוצמה ברכב שבא מולו. כתוצאה מההתנגשות החזקה, רכב נוסף התנגש בהם.

חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום קבעו את מותם של גבר כבן 60 וצעיר בשנות העשרים לחייו. בנוסף הם העניקו טיפול רפואי לשלושה פצועים, ובהם צעיר בשנות העשרים לחייו במצב קשה, עם פגיעה רב־מערכתית, צעיר בשנות העשרים לחייו במצב בינוני יציב וגבר כבן 40 במצב קל עם חבלות. מנתוני עמותת אור ירוק עולה כי בשנים 2018-2007 אירעו בקטע הכביש שמצומת הערבה ועד צומת די־ מונה כ־04 תאונות דרכים, שבהן נהרגו 12 בני אדם ויותר מ־001 נפצעו. ארז קיטה, מנכ"ל עמותת אור ירוק, אמר: "כביש 25 מצומת דימונה ועד צומת הערבה הוא קטע כביש אדום ומסוכן שסובל מבעיות תשתיתיות ארוכות שנים, שבהן היעדר מעקה הפרדה או שוליים רחבים. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים חייב לשפר את התשתית בקטע הכביש הזה, שגבה את חייהם של משתמשי דרך רבים".

בתוך כך, ביום שישי נפצע ברעננה אופנוען בן 26 באורח קשה לאחר שהחליק. רוכב אופנוע נוסף נפצע באורח אנוש אתמול במזרח ירושלים.

התאונה הקטלנית בדרום

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.