Rama, Xhaka e Kaçe nuk i bashkohen Shqipërisë

Koha Ditore - - SPORT -

Valdet Rama, Taulant Xhaka dhe Ergys Kaçe kanë probleme shëndetësore dhe si pasojë nuk do të mund t’i bashkohen ekipit kombëtar për ndeshjet miqësore, kundër Francës më 14 nëntor në Rennes dhe kundër Italisë më 18 nëntor në Gjenovë, ka bërë të ditur “Panorama Sport” të martën.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Kosovo

© PressReader. All rights reserved.