SKY­TING

Varden - - SPORT -

Te­le­cup felt Øy­fjell skl, 14-15.04.2018: Av­slut­nings­stem­ne i Te­le­cup 2018. 87 skyt­te­rar to­talt som gjekk run­den i godt vår­va­er.

Mes­ter­skap:

Klas­se 3-5: 1. He­le­ne Sto­re­nes, Ime­nes (5) 30/20, 2. Geir At­le Me­tveit, Ime­nes (5) 30/18, 3. An­ders Me­tveit, Ime­nes (V55) 30/18, 4. Jan Kåre Mo­land, Dran­ge­dal (5) 30/16, 5. Eivind Ig­land, Ime­nes (3) 30/15 Klas­se 1: 1. Ru­nar Oter­ki­il, Ma­e­lum 21/7 Klas­se 2: 1. Bernt Ei­nar Mo­land, Dran­ge­dal 28/14, 2. Arne Vall­heim, Ime­nes 27/16,

3. Ron­ny Ry­sje­dal Wer­ge­land, Sau­land 22/7

Eld­re Junior: 1. Martin Kn­ut­sen, Bø (Tele­mark) 27/11, 2. Jø­rand Aas, Lun­de 20/10 V55: 1. An­ders Me­tveit, Ime­nes 30/18, 2. Stei­nar Sme­land, Kvi­tes­eid 27/8, 3. Halvor Lofts­gar­den, Rau­land 26/14

Re­krutt: 1. Hed­da Lohne Tveit, Tør­dal 28/11, 2. In­ga Marie Han­se­rud, Jon­da­len 27/13, 3. Elias Furu­nes, Dran­ge­dal 26/7 Eld­re re­krutt: 1. Ann­bjørg Lau­ge­rud Skaug, Jon­da­len 30/29, 2. Ma­ri­us Gran­berg, Fet 30/29, 3. Kris­ti­an Sto­re­nes, Ime­nes 30/26

Junior: 1. Sti­ne Ceci­lie Bjerk­lund, Hol­la 30/25, 2. Da­ni­el Kittil­sen, Lun­de 30/20, 3. Tor Chris­ti­an Mat­hi­sen, Bam­ble 30/16 V65: 1. Sven Id­land, Sem 30/25, 2. Arne Mat­hi­sen, Jon­da­len 29/25, 3. Ole Kris­ti­an Ny­hus, Øy­fjell 29/19

V73: 1. Hel­ge Ror­ge­moen, Øy­fjell 30/26, 2. Vi­dar Ottren, Ma­e­lum 30/16, 3. Rolf Kittil­sen, Lun­de 29/21

Hoved­sky­ting:

Klas­se EJ: 1. Martin Kn­ut­sen, Bø (Tele­mark) 27/11, 2. Jø­rand Aas, Lun­de 20/10 Klas­se 1: 1. Ru­nar Oter­ki­il, Ma­e­lum 21/7 Klas­se 2: 1. Bernt Ei­nar Mo­land, Dran­ge­dal 28/14, 2. Arne Vall­heim, Ime­nes 27/16,

3. Ron­ny Ry­sje­dal Wer­ge­land, Sau­land 22/7, 4. Ar­ve Øystein Naas, Dran­ge­dal 22/6, 5. In­ge Sto­re­nes, Ime­nes 22/5, 6. An­ne Liv Skjeg­ge­dal, Ime­nes 20/2, 7. Mo­ni­ca Ror­ge, Øy­fjell 17/4, 8. Odd­bjørn Lofts­gar­den, Rau­land 16/3

Klas­se 3: 1. Eivind Ig­land, Ime­nes 30/15, 2. Eivind Myh­re, Lun­de 28/12, 3. John Kjell Li­en, Fyres­dal 28/10, 4. Leif At­le Beis­land, Ime­nes 25/10, 5. In­ge Mar­kus Gjes­tvang, Ime­nes 22/12

Klas­se 4: 1. Sti­an Hel­ler­myr, Levangs­heia 30/11, 2. Bir­ger Heim­dal, Nis­se­dal 28/15, 3. Kåre Sto­re­nes, Ime­nes 28/12, 4. Per Kris­ti­an Aas, Lun­de 28/11, 5. Geir Hauge, Ma­e­lum 27/15, 6. Bjørn Bjel­le­rås, Ime­nes 27/12, 7. Kje­til jr. Ig­land, Ime­nes 27/7, 8. Lars Ve­fald, Dran­ge­dal 26/10

Klas­se 5: 1. He­le­ne Sto­re­nes, Ime­nes 30/20, 2. Geir At­le Me­tveit, Ime­nes 30/18,

3. Jan Kåre Mo­land, Dran­ge­dal 30/16, 4. Ole Kris­ti­an Au­stad, Tør­dal 29/21, 5. Nils Tho­mas Va­land, Oslo Øst­re 28/12, 6. Øy­vind Bjerk­lund, Hol­la 27/17, 7. Knut Mel­by, Atrå 22/9, 8. In­ge Hvi­tås, Sau­he­rad 21/9 Klas­se V55: 1. An­ders Me­tveit, Ime­nes 30/18, 2. Stei­nar Sme­land, Kvi­tes­eid 27/8,

3. Halvor Lofts­gar­den, Rau­land 26/14, 4. Jan Hen­ning Lofts­gar­den, Rau­land 26/9, 5. Lars Es­se, Bam­ble 25/8, 6. Arvid Tveito, Lun­de 24/12, 7. Mag­nar Au­stad, Tør­dal 24/6, 8. Halvor Øy­en, Sau­land 19/6 Klas­se NU: 1. Vet­le M. Lofts­gar­den, Rau­land 30/14, 2. Torbjørn Tør­nes Naas, Dran­ge­dal 13/5, 3. Aa­nond Vass­hus, Rau­land 19/7, 4. Oli­ver C. Øy­en Ny­kos, Rau­land 5/1 Klas­se R: 1. Hed­da Lohne Tveit, Tør­dal 28/11, 2. In­ga Marie Han­se­rud, Jon­da­len 27/13, 3. Elias Furu­nes, Dran­ge­dal 26/7, 4. Olav Brenne­mo Eriksen, Kvi­tes­eid 24/14, 5. Da­ni­el Hauge, Ma­e­lum 24/12, 6. Halvor Vaer­heim Øy­gar­den, Lun­de 24/11, 7. Svein Chris­ti­an Mat­hi­sen, Bam­ble 23/10, 8. Te­odor Ros­land, Tør­dal 22/8, 9. Tor Si­men Ro­sen­kil­de Dah­le, Tør­dal 22/7, 10. Si­men Tveit Kirke­by, Dran­ge­dal 15/2

Klas­se ER: 1. Ann­bjørg Lau­ge­rud Skaug, Jon­da­len 30/29, 2. Ma­ri­us Gran­berg, Fet 30/29, 3. Kris­ti­an Sto­re­nes, Ime­nes 30/26,

4. Vegard Kn­ut­son, Ime­nes 30/25, 5. Henrik Dor­holt, Lun­de 30/19, 6. Tho­mas Brei­vik, Rau­land 29/18, 7. Vegard Kos­tveit, Rau­land 29/13, 8. Ma­ja Dor­holt, Lun­de 26/15, 9. Ei­rik Tør­nes Vrål­stad, Dran­ge­dal 26/11 Klas­se J: 1. Sti­ne Ceci­lie Bjerk­lund, Hol­la 30/25, 2. Da­ni­el Kittil­sen, Lun­de 30/20, 3. Tor Chr. Mat­hi­sen, Bam­ble 30/16, 4. Han­na S. Hu­ser, Bla­ker 29/24, 5. Kje­til Fjell­heim, San­ni­dal 29/19, 6. Tor V. Han­se­rud, Jon­da­len 28/17, 7. Emil Hauge, Ma­e­lum 28/16, 8. Thea R. Oter­ki­il, Ma­e­lum 25/5

Klas­se V65: 1. Sven Id­land, Sem 30/25, 2. Arne Mat­hi­sen, Jon­da­len 29/25, 3. Ole Kris­ti­an Ny­hus, Øy­fjell 29/19, 4. Hel­ge Ros­land, Tør­dal 29/16, 5. Ha­rald Hauge, Ma­e­lum 29/15, 6. Stei­nar Mandt, Øy­fjell 28/22, 7. Per Tor­leiv Tvei­ten, Byk­le 27/18,

8. Thor Høg­sve­en, Pors­grunds 26/15, 9. Gun­vald Tvei­ta, Pors­grunds 26/13

Klas­se V73: 1. Hel­ge Ror­ge­moen, Øy­fjell 30/26, 2. Vi­dar Ottren, Ma­e­lum 30/16, 3. Rolf Kittil­sen, Lun­de 29/21, 4. Svein Ror­ge­moen, Øy­fjell 28/11, 5. Wil­ly Krafft, Løveid 27/16, 6. Er­ling Evju, Øv­re Bø 27/15, 7. Olav Løks­lid, Lun­de 25/13. - Rau­land, Øy­fjell

Newspapers in Norwegian

Newspapers from Norway

© PressReader. All rights reserved.