PROPAGANDA

Angora - - Przegląd Tygodnia -

Przewodnia siła narodu, Polska Zjednoczona Partia Prawo i Sprawiedliwość, przejmując władzę w naszym wolnym, tolerancyjnym i niebywale gościnnym kraju, postawiła na prymitywną, chamską propagandę i odniosła spektakularny sukces. Dwa lata wystarczyły ekipie dobrej, ale jeszcze nie najlepszej zmiany, żeby zarazić wielu przyzwoitych, otwartych na świat i ludzi rodaków szowinizmem. Wbić im do głowy, że Polska jest tylko dla Polaków i nikogo innego więcej. Oczywiście, jak na prawdziwych katolików przystało, kochają oni nadal bliźniego swego, ale nie żadnego obcego. Co to, to nie. Zero tolerancji dla roznosicieli nieznanych chorób, pasożytów i krzewicieli barbarzyńskich religii. Oni nie chcą ich widzieć w Polsce nawet we śnie. Tę zatrważającą zmianę mentalności u wielu moich krajanów potwierdzają liczne sondaże. Obozowi zjednoczonej katoprawicy udało się zdemonizować uchodźców i ożywić w narodzie ducha nacjonalizmu, rasizmu. Pseudopatriotyczne, ksenofobiczne hasła trafiają na grunt dobrze zaorany przez propagandę. Rosną na nim w siłę różne endeckie, młodzieżowe organizacje. Jak bardzo udało się zatruć tym młodym ludziom mózgownice, świadczy ich reakcja na wynik wyborów w Niemczech. Ach, jak bardzo ich ucieszyło wejście do Bundestagu neofaszystowskiej partii AfD! Ugrupowania, w którym okrywa się chwałą i czcią żołnierzy Trzeciej Rzeszy. Te nasze endeckie jełopy biją brawo partii, której działacze uważają, iż Polska jest odpowiedzialna za wywołanie drugiej wojny światowej, tudzież domagają się rewizji granicy na Odrze i Nysie. Wierzyć się nie chce, że wśród nas są tacy, których wyborczy sukces niemieckich neofaszystów raduje! Nie ma wystarczająco mocnych i pogardliwych słów, żeby można było właściwie nazwać stan umysłu tych Polaków, których zachwyca partia AfD!

Obecnie kaczystowscy propagandyści skupieni są na Unii. Zohydzają ją, jak tylko mogą. W katoprawicowych mediach, szczujniach wrednego słowa, umniejszają rolę i znaczenie Unii. Kwestionują jej wieloletni dorobek oraz wpływ na rozwój zrzeszonych w niej państw. Wymownym przykładem niewybrednego ataku na Unię jest wypowiedź prominentnej pisposłanki Pawłowicz „UE jest formą gigantycznej spółki, międzynarodowego przekrętu gospodarczo-ideologicznego, będącą wynaturzeniem prawa międzynarodowego. UE jest przejawem imperialnej opresji słabych udziałowców przez udziałowców silnych. Jest przejawem ciężkiej choroby toczącej narody Zachodniej Europy”. Polska ma się rozumieć jest zdrowa jak Rydzyk. Siły i determinacji nam też nie brakuje. Wszak tylko my w UE oparliśmy się lewackiej rewolucji obyczajowej. Polska jest jedyną twierdzą starej, mającej chrześcijańskie korzenie, zachodniej cywilizacji. Ma tego świadomość panna Krystyna, dlatego mówi wprost: „Nie chcemy, by Polska trwała w tej niereformowalnej, upokarzającej nas coraz bardziej butnie opresji. Nie chcemy, by jacyś polityczni analfabeci – francuscy, niemieccy i im podobni – upokarzali Polskę każdego dnia”. Przy tak wielkiej niechęci nie pozostaje nam nic innego, tylko wyjść z Unii albo zrobić wszystko, żeby nas z niej wyrzucili!

ANTONI SZPAK PS Ciekawe, po jakim czasie to obrzydzanie Unii przełoży się na znaczący wzrost liczby Polaków pragnących rozwodu z UE!

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.