Złapane w sieci

Angora - - Na Skróty -

PRAWDA Z TELEFONU Jedna z firm przeprowadziła nietypowy sondaż. 10 kwietnia zapytała poszczególnych właścicieli telefonicznych numerów, czy uważają, że były polski premier jest odpowiedzialny za katastrofę smoleńską. „Zawsze poruszamy tematy związane z aktualnymi nastrojami społecznymi czy wydarzeniami. Dlatego właśnie tego dnia poruszyliśmy wspomniany temat – tłumaczy organizator ankiety. A co na to internauci?

Ten kraj nigdy już nie będzie normalny. W taki dzień taki SMS. Nie ma już chyba żadnych granic głupoty! (alek)

Wszystko niedługo będzie wam przeszkadzać, a każda chwila będzie nieodpowiednia. (marek tropiciel)

Przecież Donald Tusk leciał za tupolewem na kaczce i przy wymijaniu strącił samolot. (gość)

A kto inny niby ma być odpowiedzialny? Po co w takim razie Tusk uciekł do Brukseli? (s33)

Jedno jest pewne. Władimir obrobił go jak dzieciaka we mgle. (racja) I ma ślepia jak demon! (alojzy) Nie leciał razem z Kaczyńskim, bo wiedział, co jest grane. Proste? (julian)

Jesteście bardzo to tylko słup. (byk)

Co ty opowiadasz? Tusk wydał polecenie lądowania na brzozie. Nie wiem, czy to on podłożył bombę w trzeciej salonce, ale przebrany za taliba odstrzelił jedno skrzydło w trakcie lądowania. W ten sposób pozbył się znienawidzonego Lecha K., który przecież doprowadził do chrztu Polski, wygrał bitwę pod Cedynią, Grunwaldem i Monte Cassino. Doprowadził również do wybrania Reagana na prezydenta USA i obalenia komunizmu w Polsce. To on – wspólnie z bratem i Macierewiczem – wprowadził Polskę do NATO i UE. Ale sprawiedliwości stało się zadość i będzie miał swój kolejny pomnik. Szkoda tylko, że to historia PiS-em pisana. (judas)

A ja słyszałem, że pana Macierewicza widziano w nocy przed wylotem koło samolotu... (ryszards)

To był taki żarcik kosmonaucik. Bo przecież każde dziecko wie, że za Smoleńsk odpowiedzialny jest Jarosław. Ale żeby żartować w rocznicę katastrofy lotniczej? (moj nick)

Ciekawe, że ja, żona, dwie córki, dwóch zięciów, czyli 6 osób (każdy u innego operatora sieci), nie dostaliśmy żadnego SMS-a. Znów się podjudza Polaków. (gość)

A ja dostałem darmowy SMS z pytaniem, czy poparłbym Tuska w wyborach prezydenckich. Rozumiem, że tym razem wszystko jest zasadne i OK. (wincenty andrzej...) www.wp.pl, www.onet.pl

(bin) naiwni. Donek

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.